Manažér vzdelávania

IVAKS s.r.o., Bratislava

Radlinského 36/B, prevádzková adresa Gogoľova 18, Bratislava
Termín nástupu
01.02.2018
Mzdové podmienky (brutto)
900 € nástupný plat počas skúšobnej doby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

organizačné zabezpečenie vzdelávacích aktivít
administratívno technická realizácia vzdelávacích aktivít
písomná, osobná a telefonická komunikácia s partnermi
riadenie interných a externých procesov
grafické spracovanie ponukových listov
marketing a propagácia
monitoring a analýza, dopĺňanie adresárov klientov
spracovanie foto dokumentácie, video dokumentácie
práca s www stránkou

perspektíva osobného rastu
práca v malom kolektíve, rodinné prostredie
získanie praxe - odbornej špecializácie v oblasti manažmentu vzdelávania
štvrť ročné odmeny podľa kvality vykonanej práce
v prípade dobrých výsledkov, využitie mobilného telefónu na súkromné účely
v prípade dobrých výsledkov, využitie služobného motorového vozidla na súkromné účely

Záujemcov prosíme o zaslanie životopisu a motivačného listu na e-mailovú adresu [email protected]
Následne vybraným záujemcom pošleme pozvánku na užšie výberové konanie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment, vzdelávanie dospelých,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

profesionálne vystupovanie pri práci s klientmi
komunikatívnosť, ústretovosť, proaktivita
organizačné schopnosti
presnosť, orientácia na detail
schopnosť doťahovať veci do konca
samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita

Profesijne je firma zameraná na vzdelávanie zamestnancov firiem v oblasti soft skills, manažmentu, marketingu, ekonomiky, práce na PC, organizovanie seminárov a konferencií. Samostatnú aktivitu tvorí oblasť vzdelávania nezamestnaných. Viac ako 16.000 účastníkov kurzov. Viac informácií môžete získať na www.ivakspv.sk , www.ivaks.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3280249  Dátum zverejnenia: 8.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 € nástupný plat počas skúšobnej doby