Logo ITW Slovakia s.r.o.

Supervízor kvality

ITW Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bytča
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v Bytči hľadáme nového kolegu na oddelenie kvality, ktorý bude zodpovedný za :
- aktívne riešenie a riešenie problémov vo výrobe
- aktívna účasť na riešení zákazníckych reklamácií
- zabezpečenie a koordinácia triedenia NOK dielov
- riadenie a koordinácia tímu inšpektorov kvality
- kontrola a hodnotenie práce inšpektorov kvality
- spolupráca pri nábehu nových projektov
- základný reporting
- práca s internými systémami IMES a XPPS
- účasť na interných a externých auditoch
- ostatné administratívne práce

✔ Dochádzkový bonus
✔ Variabilná zložka mzdy
✔ Pravidelné firemné akcie
✔ Možnosť profesijného rastu, školenia a jazykové kurzy
✔ Odmena za odporučenie nového kolegu
✔ Príspevok na DDS
✔ Banka nadčasov
✔ Odmena za BOZP podnety
✔ Odmena za zlepšovacie návrhy
✔ Odmena za odpracované roky
✔ Platené voľno za preventívnu prehliadku

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za záujem pracovať v našej spoločnosti. Z dôvodu vyššieho počtu zaslaných životopisov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na pozícií Inžinier kvality alebo Inžinier výroby

Počet rokov praxe

3

- znalosť základných nástrojov kvality FMEA, control plan, 8D report, základné nástroje na analýzu koreňových príčin a pod
- skúsenosti s riadením tímu pracovníkov
- riadiace a organizačné schopnosti
- zodpovednosť, rozhodnosť, precíznosť, flexibilita a komunikatívnosť
- odolnosť voči stresu.

Sme súčasťou nadnárodnej korporácie ITW (Illinois Tools Works Inc.), ktorá bola založená v Chicagu v r.1912. Celá sieť ich spoločností pokrýva 57 štátov a zamestnáva viac ako 49000 zamestnancov. Výrobky a riešenia korporácie ITW nachádzajú uplatnenie po celom svete a na miestach ako sú ropné plošiny, mosty, veterné turbíny, domácnosti, autá, dokonca aj mobilné zariadenia. Môžete ich nájsť v rôznych odvetviach - napr. letectvo, kozmonautika, zdravotníctvo a samozrejme v automobilovom priemysle.
V r. 2007 bola založená spoločnosť ITW Automotive (Slovakia) s.r.o., ktorá v r. 2016 bola transferovaná do spoločnosti ITW. Našim výrobným programom sú interiérové plastové komponenty pre automobilový priemysel, ktoré dodávame renomovaným výrobcom automobilov ako sú Daimler, Fiat, JEEP, Audi, Volvo.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4735692  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac