Logo ITW Slovakia s.r.o.

Pracuj na nástrojárni ako prípravár foriem

ITW Slovakia s.r.o.

Miesto práce
ITW Automotive Slovakia, s.r.o., Hlavná, Bytča
Termín nástupu
Dohodou
1 070 - 1 300 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 1070 € + dochádzkový bonus 40 € + variabilná zložka mzdy + príplatky podľa ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si zodpovedný a šikovný ? Vyhovuje Ti práca na 12tky? Láka Ťa práca v automotive? Ak si na tieto otázky odpovedal ÁNO, potom hľadáme práve Teba.
Práve Ty môžeš prispieť k výrobe našich kvalitných ofukovačov a interiérových plastových komponentov do áut. Buď aj TY súčasťou ITW Tímu.

Čo bude Tvoja pracovná náplň? :
• čistenie foriem po ich zložení zo stroja
• čistenie foriem počas výroby
• sledovanie prípravy foriem a zabezpečenie ich dostupnosti podľa výrobného plánu
• spolupracovanie pri preventívnej údržbe foriem

... A čo všetko Vám ponúkame?

• Stabilné zázemie zahraničnej spoločnosti
• Možnosť kariérneho rastu
• Dochádzkový bonus - 40 €
• Odmena za odpracované roky, príspevok pri narodení dieťaťa
• Výborné obedy a večere len za 1,50 €
• Príspevok na masáže, príspevok na teambulding
• MULTISPORT karta
• Odporúčací bonus 500 € za každého nového zamestnanca
• Príspevok na DDS
• Doprava autobusom zo smeru Čadca - Turzovka - Makov
• Odmena za zlepšovateľské návrhy, bezpečnostné podnety
• Množstvo firemných akcií

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- zodpovednosť
- technická zdatnosť

Sme súčasťou nadnárodnej korporácie ITW (Illinois Tools Works Inc.), ktorá bola založená v Chicagu v r.1912. Celá sieť ich spoločností pokrýva 57 štátov a zamestnáva viac ako 49000 zamestnancov. Výrobky a riešenia korporácie ITW nachádzajú uplatnenie po celom svete a na miestach ako sú ropné plošiny, mosty, veterné turbíny, domácnosti, autá, dokonca aj mobilné zariadenia. Môžete ich nájsť v rôznych odvetviach - napr. letectvo, kozmonautika, zdravotníctvo a samozrejme v automobilovom priemysle.
V r. 2007 bola založená spoločnosť ITW Automotive (Slovakia) s.r.o., ktorá v r. 2016 bola transferovaná do spoločnosti ITW. Našim výrobným programom sú interiérové plastové komponenty pre automobilový priemysel, ktoré dodávame renomovaným výrobcom automobilov ako sú Daimler, Fiat, JEEP, Audi, Volvo.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4595544  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 070 EUR/mesiac