Reagujte bez životopisu
Logo ITW Slovakia s.r.o.

Kontrolór kvality

ITW Slovakia s.r.o.

Miesto práce
ITW Automotive Slovakia, s.r.o., Hlavná, Bytča
Termín nástupu
ihneď
950 EUR/mesiacVýsledná výška mzdy sa skladá zo základnej mzdy 950 € + variabilná zložka mzdy + 40 € dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na oddelenie kvality hľadáme šikovného človeka, ktorý bude zodpovedný za vykonávanie vstupnej a výstupnej kontroly, vedenie záznamov o výsledkoch meraní a oznamovanie zistených nedostatkov. Práca sa vykonáva na 12 hodinové pracovné zmeny.

Tvojou náplňou práce bude :
• Vykonávanie kontroly vstupného materiálu alebo hotového výrobku v súlade s pracovnými inštrukciami, vykonávanie pravidelných meraní výrobkov vo výrobnom procese pomocou meradiel (posuvné meradlo, mikrometer, silomer a pod.)
• Tvorba záznamov o výsledkoch vstupnej kontroly a meraniach vo výrobnom procese
• Kontrola dodržiavania technologickej disciplíny

​... A čo všetko Vám ponúkame?

​• Stabilné zázemie zahraničnej spoločnosti
​• Možnosť kariérneho rastu
​• Dochádzkový bonus - 40 €
​• Odmena za odpracované roky, príspevok pri narodení dieťaťa
​• Výborné obedy a večere len za 1,50 €
​• Príspevok na masáže, príspevok na teambulding
​• MULTISPORT karta
​• Odporúčací bonus 500 € za každého nového zamestnanca
​• Príspevok na DDS
​• Doprava autobusom zo smeru Čadca - Turzovka - Makov
​• Odmena za zlepšovateľské návrhy, bezpečnostné podnety
​• Množstvo firemných akcií​

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zmysel pre detaily, samostatnosť, flexibilita
- užívateľ PC (MS Office, excel)
- schopnosť čítať technické výkresy
- anglický jazyk výhodou
- zdravotná spôsobilosť pre vizuálnu kontrolu - dobrý zrak

Sme súčasťou nadnárodnej korporácie ITW (Illinois Tools Works Inc.), ktorá bola založená v Chicagu v r.1912. Celá sieť ich spoločností pokrýva 57 štátov a zamestnáva viac ako 49000 zamestnancov. Výrobky a riešenia korporácie ITW nachádzajú uplatnenie po celom svete a na miestach ako sú ropné plošiny, mosty, veterné turbíny, domácnosti, autá, dokonca aj mobilné zariadenia. Môžete ich nájsť v rôznych odvetviach - napr. letectvo, kozmonautika, zdravotníctvo a samozrejme v automobilovom priemysle.
V r. 2007 bola založená spoločnosť ITW Automotive (Slovakia) s.r.o., ktorá v r. 2016 bola transferovaná do spoločnosti ITW. Našim výrobným programom sú interiérové plastové komponenty pre automobilový priemysel, ktoré dodávame renomovaným výrobcom automobilov ako sú Daimler, Fiat, JEEP, Audi, Volvo.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Monika Hoskovcová
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4288409  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac