900 EUR

Zoraďovač vstrekolisov

ITW Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bytča
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)
900 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?
Človeka, ktorý je odborníkom na vstrekolisy v plastárskom priemysle.
Tvojou úlohou bude nahadzovanie foriem na vstrekolisy, ich výmena, zoradenie a príprava podľa požiadaviek výroby. Zároveň bude Tvojou úlohou aj kontrola kvality podľa predpisov a odstraňovanie nedostatkov pri nastavovaní...
Budeš si riadiť výrobu podľa pridelených vstrekolisov a budeš dohliadať na správnosť použitých zmesí podľa požiadaviek.
Hľadáme niekoho, kto pozná prostredie plastov a vie akým spôsobom fungujú tieto materiály.

Budeš mať výhodu oproti iným ak máš žeriavnícky preukaz, predchádzajúce skúsenosti z obdobných pozícií a vieš si dať rady aj s elektrikou

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Od 900 Eur, v závislosti od dosiahnutých pracovných skúseností

Okrem širokého balíka benefitov kde si každý nájde "to svoje", Ti ponúkame priestor na rozvoj a sebarealizáciu. U nás zažiješ dynamiku, zlepšovania, ale sem tam aj pády (kto nič nerobí, nič nepokazí). Ak túžiš byť toho súčasťou a spĺňaš uvedené požiadavky, veľmi radi Ťa uvidíme.

Vopred ďakujeme každému jednému z Vás, že ste nás kontaktovali. Vzhľadom na počet uchádzačov budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.8.2019 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárske zameranie - zoraďovač (elektroúdržba, mechanik strojných zariadení, strojný zámočník, opravár strojov

Počet rokov praxe

2

Sme súčasťou nadnárodnej korporácie ITW (Illinois Tools Works Inc.), ktorá bola založená v Chicagu v r.1912. Celá sieť ich spoločností pokrýva 57 štátov a zamestnáva viac ako 49000 zamestnancov. Výrobky a riešenia korporácie ITW nachádzajú uplatnenie po celom svete a na miestach ako sú ropné plošiny, mosty, veterné turbíny, domácnosti, autá, dokonca aj mobilné zariadenia. Môžete ich nájsť v rôznych odvetviach - napr. letectvo, kozmonautika, zdravotníctvo a samozrejme v automobilovom priemysle.
V r. 2007 bola založená spoločnosť TRW Automotive (Slovakia) s.r.o., ktorá v r. 2016 bola transferovaná do spoločnosti ITW. Našim výrobným programom sú interiérové plastové komponenty pre automobilový priemysel, ktoré dodávame renomovaným výrobcom automobilov ako sú Daimler, Fiat, Hyundai, JEEP, Audi, Volvo.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Hlavná 1384
014 01 Bytča

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lenka Langerová
Tel.: +421415030127
E-mail: poslať životopis
ID: 3589344   Dátum zverejnenia: 9.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 900 Eur, v závislosti od dosiahnutých pracovných skúseností