Účtovníčka/účtovník

ITW Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 1384, 014 01 Bytča
Termín nástupu
dohodou
od 850 € - priamo sa bude odvíjať od skúseností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Faktúry budú Tvojou najväčšou dennou mňamkou. Ak bolo práve podvojné účtovníctvo na strednej alebo VŠ škole odbor, ktorý Ťa bavil a tiež máš aspoň 1 rok skúseností z výrobnej spoločnosti, si presne ten, ktorého chceme do tímu.
Okrem účtovania predovšetkým tuzemských faktúr sa budeš zabávať aj s niektorými typmi rezerv.

Okrem širokého balíka benefitov kde si každý nájde "to svoje", Ti ponúkame priestor na rozvoj a sebarealizáciu. U nás zažiješ dynamiku, zlepšovania, ale sem tam aj pády (kto nič nerobí, nič nepokazí). Ak túžiš byť toho súčasťou a spĺňaš uvedené požiadavky, veľmi radi Ťa uvidíme.

Informácie o výberovom konaní

Budeme radi, ak nám pošleš aj motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

ekonomika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak si sa našiel/a v tejto pozícií, si zodpovedný so zmyslom pre detail, tímovosť, organizovanosť, máš skúsenosti z výrobných podnikov a dá sa s Tebou pokecať aj po anglicky pošli nám CV.

Sme súčasťou nadnárodnej korporácie ITW (Illinois Tools Works Inc.), ktorá bola založená v Chicagu v r.1912. Celá sieť ich spoločností pokrýva 57 štátov a zamestnáva viac ako 49000 zamestnancov. Výrobky a riešenia korporácie ITW nachádzajú uplatnenie po celom svete a na miestach ako sú ropné plošiny, mosty, veterné turbíny, domácnosti, autá, dokonca aj mobilné zariadenia. Môžete ich nájsť v rôznych odvetviach - napr. letectvo, kozmonautika, zdravotníctvo a samozrejme v automobilovom priemysle.
V r. 2007 bola založená spoločnosť ITW Automotive (Slovakia) s.r.o., ktorá v r. 2016 bola transferovaná do spoločnosti ITW. Našim výrobným programom sú interiérové plastové komponenty pre automobilový priemysel, ktoré dodávame renomovaným výrobcom automobilov ako sú Daimler, Fiat, JEEP, Audi, Volvo.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3550807  Dátum zverejnenia: 13.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 850 € - priamo sa bude odvíjať od skúseností a zručností kandidáta