Účtovníčka/účtovník

ITW Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bytča
Termín nástupu
dohodou
Od 800 Eur, v závislosti od dosiahnutých pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovedá za správne a včasné spracovanie faktúr pre účtovníctvo
- Zabezpečuje schválenie faktúr zodpovednými pracovníkmi pred ich zadaním na úhradu
- Zodpovedá za párovanie a kontrolu faktúr
- Zodpovedá za prípravu a správnosť podkladov pre závierky, audity
- Zodpovedá za evidenciu a archiváciu dokladov v súlade s predpismi
- Príprava prehľadov, reportov, štatistík

K životopisu prosím pripojiť motivačný list a súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
OMEGA - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, dôslednosť, presnosť, komunikatívnosť, ochota vzdelávať sa a časová flexibilita

Sme súčasťou nadnárodnej korporácie ITW (Illinois Tools Works Inc.), ktorá bola založená v Chicagu v r.1912. Celá sieť ich spoločností pokrýva 57 štátov a zamestnáva viac ako 49000 zamestnancov. Výrobky a riešenia korporácie ITW nachádzajú uplatnenie po celom svete a na miestach ako sú ropné plošiny, mosty, veterné turbíny, domácnosti, autá, dokonca aj mobilné zariadenia. Môžete ich nájsť v rôznych odvetviach - napr. letectvo, kozmonautika, zdravotníctvo a samozrejme v automobilovom priemysle.
V r. 2007 bola založená spoločnosť ITW Automotive (Slovakia) s.r.o., ktorá v r. 2016 bola transferovaná do spoločnosti ITW. Našim výrobným programom sú interiérové plastové komponenty pre automobilový priemysel, ktoré dodávame renomovaným výrobcom automobilov ako sú Daimler, Fiat, JEEP, Audi, Volvo.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2416353  Dátum zverejnenia: 6.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 800 Eur, v závislosti od dosiahnutých pracovných skúseností