Logo ITW Slovakia s.r.o.

Procesný inžinier- Náš tím potrebuje práve teba!

ITW Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bytča
Termín nástupu
Dohodou
1 500 - 2 500 EUR/mesiac(výsledná výška mzdy sa odvíja od skúseností a praxe)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Vyznáš sa vo výrobných procesoch a máš skúsenosti v automotive? Chceš naštartovať kariéru v medzinárodnej spoločnosti? Ak si odpovedal ÁNO, neváhaj a zašli nám svoje CV. Buď aj TY súčasťou ITW Tímu.

Čo bude Tvojou úlohou?:

• CQA proces ( Cenotvorba nového produktu)
• Vývoj nového procesu / Transfer výrobného procesu
• Optimalizácia sériového procesu
• ERP systém (XPPS) - zakladanie master dát nových projektov, pravidelná kontrola a aktualizácia master dát v rámci zodpovednosti za projekt
• Vyhľadávanie nových riešení v oblasti výrobných procesov, technológií, usporiadania výrobného procesu
• Vedenie / participovanie na WS

A čo všetko na Teba u nás čaká? :)

​✔ Dochádzkový bonus
✔ Variabilná zložka mzdy
✔ Pravidelné firemné akcie a teambuildingy
✔ Možnosť profesijného rastu, školenia a jazykové kurzy
✔ Odmena za odporučenie nového kolegu
✔ Príspevok na DDS
✔ Možnosť homeoffice
✔ Odmena za BOZP podnety
✔ Odmena za zlepšovacie návrhy
✔ Odmena za odpracované roky
✔ MULTISPORT karta

Vopred Vám ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Vzhľadom na počet uchádzačov budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie - priemyselné inžinierstvo výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Process Failure Mode Effects Analysis (PFMEA) - Pokročilý

• zodpovedný a iniciatívny prístup
• zameranie na plnenie cieľov
• flexibilita
• schopnosť pracovať v tíme, byť tímový hráč
• skúsenosti z automobilového priemyslu sú výhodou

Sme súčasťou nadnárodnej korporácie ITW (Illinois Tools Works Inc.), ktorá bola založená v Chicagu v r.1912. Celá sieť ich spoločností pokrýva 57 štátov a zamestnáva viac ako 49000 zamestnancov. Výrobky a riešenia korporácie ITW nachádzajú uplatnenie po celom svete a na miestach ako sú ropné plošiny, mosty, veterné turbíny, domácnosti, autá, dokonca aj mobilné zariadenia. Môžete ich nájsť v rôznych odvetviach - napr. letectvo, kozmonautika, zdravotníctvo a samozrejme v automobilovom priemysle.
V r. 2007 bola založená spoločnosť ITW Automotive (Slovakia) s.r.o., ktorá v r. 2016 bola transferovaná do spoločnosti ITW. Našim výrobným programom sú interiérové plastové komponenty pre automobilový priemysel, ktoré dodávame renomovaným výrobcom automobilov ako sú Daimler, Fiat, JEEP, Audi, Volvo.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 1445884  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac