Do super teamu hledáme seřizovače - 13. a 14. mzda

ITW PRONOVIA, s.r.o.

Místo práce
Velká Bíteš, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete se do práce těšit, mít kolem sebe kolegy, se kterými si budete rozumět a budou Vám nejen v práci oporou? Přijďte se podívat na oddělení údržby ITW a objevte důvody proč u nás lidé zůstávají klidně i desítky let.

Co Vás čeká?

Opravy poruch výrobních strojů

Pravidelná údržba a seřizování strojů a zařízení

Spolupráce při instalaci nových výrobních zařízení

Vedení dokumentace odvedených prací

Jakou dostanete odměnu:
Mzda 35 – 50 tisíc (podle šikovnosti a znalostí)
13. mzda, kterou vyplácíme v prosinci
14. mzda, kterou vyplácíme v cervenci
Náborový príspevek 20 000 Kc
25 dní dovolené
Príspevek na dojíždení do výše 2080 Kc
Svozová doprava ze smeru Trebíc, Bystrice nad Perštejnem a Ivancice
Firemní vzdelávání (každý rok investujeme do prohloubení Vašich znalostí)
Široká nabídka benefitu

Bez čeho to nepůjde:
Technické vzdelání
Ctení technické dokumentace
Šikovné ruce

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme součástí nadnárodní americké korporace ITW, která ve Velké Bíteši zaměstnává přes 1 000 pracovníků. Vyrábíme díly pro automobilový průmysl. Dodáváme do všech prestižních automobilek jako jsou např. BMW, VW, Ford, Porsche, Mercedes Benz, Jaguar.

Divize Body & Fuel se zabývá vývojem a výrobou tankovacích systémů a také vnitřních i venkovních klikových systémů. Jsme technologická špička v oboru, která nabízí svým zákazníkům unikátní a inovativní řešení. A díky tomu neustále rosteme!
ID: 4399065  Dátum zverejnenia: 9.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc