Šikovný nástrojař (13. a 14. mzda + náborák 20 000 Kč)

ITW PRONOVIA, s.r.o.

Místo práce
Velká Bíteš, Česko
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), internship, stáž
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co tato pozice obnáší?

Běžnou údržbu a opravy nástrojů pro vystřikovací formy
Analyzovat problém a následně najít řešení
Zdokonalovat nástroje, tak aby byly spolehlivější a účinnější

Bez čeho se neobejdete?

Základním stavebním kamenem je pro nás dobré technické myšlení. Dále je také důležitá znalost základní orientace v technické dokumentaci (čtení a psaní kót Vám nedělá problémy). Vše ostatní se lze již naučit během práce.
Co za to dostanete?

Mzdové ohodnocení, na kterém se u pohovoru domluvíme (co slíbíme, to platí)
13. mzda, kterou vyplácíme v prosinci
14. mzda, kterou vyplácíme v červenci
Náborový příspěvek 20 000 Kč
25 dní dovolené
Příspěvek na dojíždění do výše 2080 Kč
Svozová doprava ze směru Třebíč, Bystřice nad Perštejnem a Ivančice
Firemní vzdělávání (každý rok investujeme do prohloubení Vašich znalostí)
Široká nabídka benefitů

Informace o pozici
Pozice je vhodná pro absolventy.
Pozice je vhodná pro důchodce.

Typ úvazku
Praxe a stáže, Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek, Trainee programy

Typ smluvního vztahu
dohoda o pracovní činnosti, pracovní smlouva

Délka pracovního poměru
Na dobu neurčitou

Mzda
30000 - 50000 Kč / měsíc

Benefity
13. plat, Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Možnost delšího neplaceného volna, Možnost si napracovat hodiny, Profesní/osobní kouč, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na dovolenou, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace, Vzdělávací kurzy, školení, Zahraniční pracovní cesty, Závodní stravování

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme součástí nadnárodní americké korporace ITW, která ve Velké Bíteši zaměstnává přes 1 000 pracovníků. Vyrábíme díly pro automobilový průmysl. Dodáváme do všech prestižních automobilek jako jsou např. BMW, VW, Ford, Porsche, Mercedes Benz, Jaguar.

Divize Body & Fuel se zabývá vývojem a výrobou tankovacích systémů a také vnitřních i venkovních klikových systémů. Jsme technologická špička v oboru, která nabízí svým zákazníkům unikátní a inovativní řešení. A díky tomu neustále rosteme!
ID: 4399058  Dátum zverejnenia: 9.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc