Hledáme absolventy ze strojírenství - nástupní bonus 40tis

ITW PRONOVIA, s.r.o.

Místo práce
Velká Bíteš, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
33 000 - 48 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zeptáme se Tě:

  • měl bys rád nadstandardní výplatu každý měsíc? (s jistotou dalšího růstu?)
  • 8 hodinová pracovní doba s volnými víkendy?
  • nástupní bonus 40 000,-
  • 13.mzda jako odměna za tvou práci?
  • příspěvek na dopravu do výše 4 000,-/měs. se určitě hodí :-)
  • 25 dní placeného volna
  • nadstandardní systém firemních benefitů

Koho vlastně hledáme?

Jednoduše někoho, kdo má strojírenství v krvi. Strojař srdcem i duší.
Nemáš praxi? - NEVADÍ
Pokud Tě baví práce s kovem, učit se se špičkovou technologií a strojírenskými celky, tak se přijď k nám podívat na náhled.

Máme vysoce moderní robotické oddělení, oddělení lisovací technologie za studena - HLUBOKOTAHEM a další zajímavé technologie.

ITW prošlo změnou - na všech úrovních (výroba, vývoj, technologie a hlavně přístup k ZAMĚSTNANCŮM)

Pošli nám svůj životopis nebo nás kontaktujte telefonicky.
S každým uchazečem se rádi osobně sejdeme, provedeme jej výrobou a seznámíme s budoucí prací, kolegy a vedoucími.

Přijďte se k nám podívat a MRKNĚTE NA VIDEO

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme součástí nadnárodní americké korporace ITW, která ve Velké Bíteši zaměstnává přes 1 000 pracovníků. Vyrábíme díly pro automobilový průmysl. Dodáváme do všech prestižních automobilek jako jsou např. BMW, VW, Ford, Porsche, Mercedes Benz, Jaguar.

Divize Body & Fuel se zabývá vývojem a výrobou tankovacích systémů a také vnitřních i venkovních klikových systémů. Jsme technologická špička v oboru, která nabízí svým zákazníkům unikátní a inovativní řešení. A díky tomu neustále rosteme!
ID: 4370488  Dátum zverejnenia: 30.6.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 33 000 Kč/měsíc