Obchodno technický manažér pre Slovensko

ITW Construction Products

Místo práce
Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 100 - 2 000 EUR/měsíc1100 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme:

• obchodníka s výbornými komunikačnými a argumentačnými schopnosťami
• SŠ technického / stavebného smeru, vzdelanie s maturitou
• skúsenosť s predajom stavebných materiálov (fasády, zateplenie atď.) systému ETICS veľkou výhodou
• čistý trestný register
• samostatnosť a vysokú mieru zodpovednosti
• pracovné nasadenie s orientáciou na výsledok
• VP skupiny B (prax v riadení a ochotu cestovať v regióne celej Slovensko), znalosť práce na PC
• spoľahlivosť, organizačné schopnosti a časovú flexibilitu

Náplň práce:

• starostlivosť o existujúcich klientov, priame vyhľadávanie nových zákazníkov, udržiavanie dobrých vzťahov s obchodnými partnermi
• zodpovednosť za obchodné výsledky vo zverenom regióne (v regióne celej Slovensko)
• pravidelné návštevy pobočiek distribútorov, kontakt s predajcami, komunikácia s realizačnými firmami, prezentácia ponúk
• technické poradenstvo priamo na stavbách s odporúčaním vhodných produktov
• vykonávanie výťažných skúšok vr. reportov pre investorov
• monitoring vývoja trhu
• pravidelný reporting
• účasť na výstavách a prezentačných akciách

Ponúkame:

• zaujímavú a stabilnú prácu v perspektívnej zahraničnej firme
• motivujúce finančné ohodnotenie podľa výsledkov firmy
• každoročné inflačné navýšenie mzdy
• štandardné vybavenie obchodného zástupcu (počítač, telefón, služobné vozidlo)

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 3764435  Dátum zverejnenia: 16.9.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 2 000 EUR/měsíc1100 EUR/měsíc