1 100 - 2 000 EUR
ITW Cosntruction products CZ / SK, je divízia ITW (Illinois Tool Works) zameriavajúce sa na predaj do stavebníctva. Ponúka kompletný sortiment upevňovacích systémov do dreva, betónu, ocele pod značkami Paslode, Spit, Haubold, Toolmatic a hmoždinky / kotvy pod značkou Bravoll pre upevnenie zatepľovacích systémov ETICS

Obchodno technický manažér pre Slovensko

ITW Construction Products

Místo práce
Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Celková mzda (bruto)

Požadujeme:

• obchodníka s výbornými komunikačnými a argumentačnými schopnosťami
• SŠ technického / stavebného smeru, vzdelanie s maturitou
• skúsenosť s predajom stavebných materiálov (fasády, zateplenie atď.) systému ETICS veľkou výhodou
• čistý trestný register
• samostatnosť a vysokú mieru zodpovednosti
• pracovné nasadenie s orientáciou na výsledok
• VP skupiny B (prax v riadení a ochotu cestovať v regióne celej Slovensko), znalosť práce na PC
• spoľahlivosť, organizačné schopnosti a časovú flexibilitu

Náplň práce:

• starostlivosť o existujúcich klientov, priame vyhľadávanie nových zákazníkov, udržiavanie dobrých vzťahov s obchodnými partnermi
• zodpovednosť za obchodné výsledky vo zverenom regióne (v regióne celej Slovensko)
• pravidelné návštevy pobočiek distribútorov, kontakt s predajcami, komunikácia s realizačnými firmami, prezentácia ponúk
• technické poradenstvo priamo na stavbách s odporúčaním vhodných produktov
• vykonávanie výťažných skúšok vr. reportov pre investorov
• monitoring vývoja trhu
• pravidelný reporting
• účasť na výstavách a prezentačných akciách

Ponúkame:

• zaujímavú a stabilnú prácu v perspektívnej zahraničnej firme
• motivujúce finančné ohodnotenie podľa výsledkov firmy
• každoročné inflačné navýšenie mzdy
• štandardné vybavenie obchodného zástupcu (počítač, telefón, služobné vozidlo)

Kontakt

ID: 3764435   Dátum zverejnenia: 16.9.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1100 EUR/měsíc