Можливість для людей з України

Administratívny pracovník , fakturant

ITTS, s.r.o.

Miesto práce
Modra
Termín nástupu
ihned
1 000 EUR/mesiacHrubá mzda 1000€ + mesačne odmeny + ročné odmeny. Závisí od pracovných skúsenosti v oblasti fakturácie (najlepšie v doprave).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Vystavovanie faktúr:
-zabezpečenie a spracovanie faktúr, dobropisov a ťarchopisov
-zodpovednosť za vystavené fakturačne doklady
-riešenie chýbajúcich podkladov k fakturácií
-komunikácia s obchodnými partnermi – zasielanie faktúr,sledovanie úhrad ,vystavovanie upozornení , dobropisy atď.
-znalosť zákona pri povinnosti vyhotovenia faktúry, zdaňovania tuzemských a zahraničných zákazníkov – pripadne zaškolenie
-evidencia a archivácia účtovných dokladov
-Spracovávanie rôznych podkladov pre vyúčtovanie pracovných ciest
2. Evidencia prijatých faktúr:
- kontrola podkladov a správnosť vystavenia prijatej faktúry
- evidencia prijatej faktúry do interného systému spoločnosti
- skenovanie a spracovanie podkladov k prijatej faktúre
-sledovanie úhrad prijatých faktúr

- mobilný telefón
- možné parkovanie v sídle spoločnosti
- práca v stabilnej spoločnosti
- príspevok na stravovanie
- ročné odmeny

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- samostatnosť
- spoľahlivosť
- schopnosť organizovania a plánovania
-prax v oblasti výhodou.
-znalosť práce s PC- excel , pdf
- orientácia v dopravných dokladoch výhodou
-znalosť bulharského jazyka veľkou výhodou

Sme dynamická firma, ktorá pôsobí na slovenskom trhu
od roku 2007.
Vďaka dlhoročným skúsenostiam patríme medzi špičku na Slovensku, ktorá sa špecializuje na prepravy na Balkán a Turecko. Disponujeme vlastnými vozidlami a vlastnými skladovými priestormi.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4434087  Dátum zverejnenia: 29.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac