Asistent predaja počítačov, notebookov a prislušenstva v Bratislave

ITSK HS

Miesto práce
Trnavská cesta 74, Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešný uchádzač doplní náš pracovný tím v našej prevadzke v Bratislave.

Konkrétne jeho náplňou práce bude:
- prezentácia a priamy predaj zákazníkom, poradenstvo
- práca s pokladňou
- prijímanie a vybavovanie zákazníckych objednávok
- evidencia v informačnom systéme
- rozvoz tovaru firemným zákazníkov v rámci Bratislavy

Tiež zodpovedá za udržiavanie čistoty, pravidelné inventúry, plnenie predajného plánu.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 650 do 1000

Primerané finančné ohodnotenie v závislosti od pracovných výkonov.
fixný plat + motivačné ohodnotenie v rámci variabilnej zložky mzdy

Ak Vás naša ponuka zaujala, a máte predpoklady a zručnosti na uvedenú pozíciu, zašlite nám Váš životopis na našu e-mailovú adresu.

Prosím priložte aj motivačný list, v ktorom v skratke opíšete Vaše doterajšie skúsenosti v oblasti výpočtovej techniky .

Spolu so žiadosťou o zamestnanie pošlite prosím súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov. Do predmetu žiadosti uveďte názov pozície.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým. Kontaktovať budeme kandidátov spĺňajúcich požiadavky.
Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

najlepšie technického charakteru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nutná znalosť v odbore počítačov a počítačových technológií (notebooky, networking, ost.periférie)
- prax v navrhovaní a skladaní počítačových zostáv
- technická zručnosť

- zodpovednosť a samostatnosť
- aktívny zákaznícky prístup
- výborné komunikačné schopnosti
- suverénne a slušné vystupovanie
- ochota neustále sa vzdelávať

Spoločnosť zaoberajúca sa maloobchodným a internetovým predajom a servisom počítačov, notebookov a ostatnej výpočtovej, kancelárskej techniky a spotrebného materiálu.

www.itsk.sk
www.henry.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Henrich Sonnenschein ITSK
Fraňa Mojtu 22
940 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Košec
Tel.: 037/ 6503 908
E-mail: poslať životopis
ID: 3617247   Dátum zverejnenia: 10.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 650 do 1000