Hľadáme samostatného účtovníka do softvérovej firmy

itrinity, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 2 000 EUR/mesiacMzda v závislosti od skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho rozrastajúceho sa tímu hľadáme šikovného účtovníka/účtovníčku a ďalšieho kamoša. Čítaj ďalej a zistíš či si tá pravá/ten pravý :)

## Čo budeš robiť?

- Komplexné vedenie podvojného účtovníctva, vrátane DPH, VAT MOSS, UZ, DPPO
- Spracovanie miezd, podávanie výkazov
- Tvorba interných reportov
- Príprava účtovných dokladov pre našu maltskú spoločnosť (účtovníctvo zabezpečené externe)
- Evidencia úverov, pohľadávok a ich splatnosti
- Refakturácie medzi firmami
- Platby

## Čo vyžadujeme?

- Ideálne aspoň 5 rokov praxe a samostatnosť. Ako bonus ti radi zabezpečíme support poradenskej spoločnosti vo forme konzultácií.
- Predávame do celého sveta, takže angličtina na primeranej úrovni je potrebná.
- Základné online zručnosti a schopnosť orientovať sa v moderných službách (Revolut, PayPal, ...).
- Zodpovednosť. Budeš mať pod palcom naše financie.
- Dôslednosť. Nula navyše môže byť prúser ;)
- Proaktívny prístup.

- Pohoda na pracovisku. Sme mladí pohodoví ľudia a tak sa aj správame, žiadny korporát či napätá atmosféra.
- Sme totálne internetová spoločnosť a všetko, čo sa dá, máme zautomatizované a v elektronickej podobe, takže žiadne zbytočné prepisovanie faktúr a papierovačky.
- Sme malý tím, nebudeš strácať čas účtovaním desiatok miezd.
- Možnosť pracovať z domu - ide nám o výsledky, nie o hodiny na papieri.
- Kompetitívne finančné ohodnotenie.
- Pohyblivá pracovná doba, žiadna zbytočná byrokracia.

Svoje CV posielaj na [email protected] Z časových dôvodov budeme schopní odpovedať iba vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Money S3 - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - expert
Mzdové účtovníctvo - expert
KROS Omega - pokročilý

Počet rokov praxe

Podvojné účtovníctvo
5

Sme slovenská firma, v ktorej vyvíjame a predávame vlastné online nástroje, určené predovšetkým pre digitálnych marketérov, ktoré sa tešia celosvetovej obľube. Spolu pomohli už viac ako 1,000 000 užívateľom, medzi ktorých patria aj veľké mená ako AirBnB, Adidas alebo SkyScanner. Súčasťou našej činnosti je aj investovanie do zaujímavých podnikateľských nápadov a projektov.

V roku 2019 sme sa v rebríčku Delloite Fast Tech 50 umiestnili ako prvá najrýchlejšie rastúca technologická spoločnosť na Slovensku a štvrtá v rámci strednej Európy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Obchodná 2
81106 Bratislava
ID: 3971605  Dátum zverejnenia: 4.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac