Reagujte bez životopisu

Aplikačný technik riadiacich systémov budov (BMS)

ITP Control s.r.o.

Miesto práce
Šustekova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 700 - 2 700 EUR/mesiacFinálna úroveň mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou prace je:
• programovanie a uvedenie do činnosti systémov pre riadenie teploty, žalúzií a osvetlenia podla projektovej a realizačnej dokumentácie
• konfigurácia zariadeni KNX v ETS,
• kontrola riadiacich systémov, nastavenie parametrov regulácie s cieľom zefektívniť reguláciu,
• kominikácia so zákazníkom, účasť na projektových poradách , násedná aplikácia a doladenie vytvoreného softveru na projektoch ( administrativne budovy, obchodné centrá, výrobné haly , sklady)
• vykonávať činnosť potrebnú pre oživenie systémov - kontrola periférií, rozvádzačov pre technológie HVAC, tvorba servisných protokolov

• ročný výkonnostný bonus,
• používanie firemného vozidla na súkromné účely,
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona,
• dni voľna navyše v prípade potreby,

Informácie o výberovom konaní

svoje žiadosti nám zasielajte výlučne e-mailom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický odbor ,elektrotechnické, TZB

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Windows - Základy
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

základná znalosť protokolov ako Modbus, BACnet, LonWorks,KNX, DALI, M-bus, čítania riadkových schém rozvádzačov, orientácia v strojovniach vzduchotechniky, kotolní - znalosť technológii TZB
práca na NN zariadeniach do 1000V
platná elektrotechnická vyhláška

Naša spoločnosť sa zaoberá viac ako 30 rokov aplikáciou riadiacich systémov pre oblasť kúrenia vzduchotechniky, chladenia (HVAC) a manažmentu budov. Úzko spolupracujeme so spoločnosťami Schneider Electric a Kieback&Peter

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3411082  Dátum zverejnenia: 31.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac