Reagujte bez životopisu

DevOps engineer (IoT projekty)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete:
- součástí týmu, který pracuje na novém IoT řešení (časem se budete pracovat i na jiných, SW projektech)
- zodpovědný za automatizace pro CI/CD v GitLabu
- sestavovat vlastní distribuci Linuxu na Yocto projektu (na základě komunikace s programátory ho parametrizovat)
- pracovat s kontejnery v Dockeru
- podílet se na testování, buildování, kompilaci
- pomáhat s nastavováním automatických OTA updatů pomocí Mender platformy

Zpočátku budeš součástí embedded týmu, který má 7 členů. Postupně se ale zapojíš i do dalších projektů s C++ programátory. S vývojáři budeš sestavovat HW platformu na Yocto Linux a začleňovat ji do CI/CD procesu, pro které tady používají GitLab. Naučíš se tady pracovat s Mender platformou a budeš ji integrovat do interního projektu pro deployment management, který zajišťuje automatické OTA updaty.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Společnost nabízí zaměstnanecký pracovní poměr na plný úvazek.
Výše finančního ohodnocení bude záviset na Tvých zkušenostech a znalostech. Součástí jsou i benefity jako Flexipassy, stravenky, kurzy AJ, týden dovolené navíc, sick days a notebook.

Informace o náboru

Pokud Tě nabídka zaujala, pošli nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost zabývající se výzkumem a vývojem v oblastech aplikované kryptologie, high performance computing a bezpečnosti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme někoho, kdo má praxi s DevOps a trochu se zajímá o embedded vývoj a IoT.

Dál je pro nás důležité, abys:
- znal dobře linuxové systémy a měl základní přehled v architektuře Linuxu, ideálně, když už jsi někdy předtím pracoval s kernelem
- trochu skriptoval (bash)
- měl zkušenost s nějakým nástrojem pro CI/CD (GitLab, Jenkins, Atlassian) a Dockerem
- domluvil se anglicky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3863613  Dátum zverejnenia: 15.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc