Reagujte bez životopisu

C#/.NET vývojář (pasivní AJ, HPP/ŽL)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete:
- mít na starosti vývoj aplikační i business logiky online systému pro kurzovní sázky nebo VLT terminály
- vyvíjet API pro mobilní aplikace
- v případě zájmu mít možnost dostat se k vývoji mobilních aplikací a multiplatformních aplikací (Xamarin)
- psát čistý kód (SOLID), pracovat s moderními technologiemi (.NET Core)
- moci mentorovat juniornější kolegy
- podílet se na zakázkách pro významné tuzemské i zahraniční společnosti
- součástí pohodového, neformálního agilního týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zaměstnanecký pracovní poměr nebo práce na ŽL, plný úvazek
- mezi nabízené benefity patří: pružná pracovní doba, částečný home office, projektové a roční prémie, stravenky, vzdělávací kurzy (kurzy AJ, odborné kurzy, vlastní knihovna), relax zóna s fotbálkem, jóga, mimopracovní akce, apod.

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat, jakmile pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Rozvíjející se brněnská firma zabývající se vývojem online loterijních systémů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

C# - Pokročilý
.NET - Pokročilý

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrá znalost C#/.NET (výhodou znalost Entity)
- znalost Web Services, REST API
- výhodou znalost T-SQL, WPF, Xamarin Forms
- výhodou znalost Android, iOS
- výhodou znalost HTML, CSS, JavaScript
- alespoň 2 roky praxe s vývojem v C#/.NET
- VŠ technického směru nebo SŠ s odpovídající praxí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3841188  Dátum zverejnenia: 18.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc