Databázový vývojář (pasivní AJ)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete:
- rozvíjet platformu pro zákazníky z celého světa působící v oblasti loterijního průmyslu
- využívat data z datového skladu (např. při práci na marketingovém modulu)
- převádět data z provozních do archivních databází
- přicházet s novými nápady
- pracovat v přátelském, neformálním kolektivu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zaměstnanecký pracovní poměr nebo práce na ŽL, plný úvazek
- mezi nabízené benefity patří: pružná pracovní doba, částečný home office, projektové a roční prémie, stravenky, vzdělávací kurzy (kurzy AJ, odborné kurzy, vlastní knihovna), relax zóna s fotbálkem, jóga, mimopracovní akce, apod.

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat, jakmile pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Rozvíjející se brněnská firma zabývající se vývojem online loterijních systémů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

SQL - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- velmi dobrá znalost SQL
- výhodou znalost nástrojů MS SQL Serveru (SSIS, SSRS, SSAS), MDX nebo programování v C#
- alespoň pasivní AJ
- zkušenost s administrací databází
- zkušenost s laděním výkonu a optimalizací databází
- VŠ/SŠ vzdělání technického směru
- samostatnost, aktivní přístup k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3694365  Dátum zverejnenia: 24.7.2019