UX Designer (multiplatformní aplikace) (Ref. č.: 6753)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete:
- realizovat představy klientů a společnosti do propracovaných designů aplikací
- spolu s vývojovým týmem utvářet uživatelské rozhraní aplikací
- podílet se na rozvoji marketingové identity a značky společnosti
- spolupracovat s dalšími UX Designery a Product Ownery na dalších pobočkách společnosti
- ojediněle cestovat na zahraniční centrálu společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, případně spolupráci na živnostenský list, plný úvazek
- benefity: stravenky, pružná pracovní doba, týden dovolené navíc, kurzy AJ a další vzdělávání, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na dovolenou a další

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj životopis v anglickém jazyce s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Mezinárodní společnost, která se zabývá vývojem aplikací pro streamování medií.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- velmi dobrá znalost UX/UI
- velmi dobrá znalost designových nástrojů Adobe Photoshop, Sketch, Illustrator nebo Invision
- komunikativní znalost AJ
- alespoň roční komerční praxe na pozici UX designera pro SW projekty
- zkušenosti s návrhy wireframů a prototypů
- výhodou zkušenosti na pozici programátora

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Bašty 8
602 00 Brno

Kontakt

ID: 3466348   Dátum zverejnenia: 8.8.2018