QA/Vývojář automatizovaných testů (Ref. č.: 6781)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete:
- vyvíjet framework pro automatizované testování
- spoluvytvářet QA strategie v rámci Scrum metodiky vývoje
- pracovat na jedné z největších e-commerce platforem v Evropě
- mít příležitost získat QA certifikaci
- pracovat v mezinárodním prostředí
- příležitostně cestovat na pobočku v Londýně

Zaměstnanecké výhody, benefity

- společnost nabízí zaměstnanecký pracovní poměr (plný úvazek)
- dále nabízí např. kurzy AJ, školení soft-skills, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na sportovní aktivity, relax zónu, apod.

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat, jakmile pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pobočka mezinárodní společnosti zabývající se vývojem a provozem rozsáhlých e-shopů.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost QA procesů a automatizovaného testování
- dobrá znalost některého ze skriptovacích jazyků
- výhodou znalost principů agilního vývoje, principů CI nebo BDD
- velkou výhodou znalost PHP
- komunikativní AJ
- pozice je vhodná pro uchazeče s alespoň 1 rokem praxe na podobné pozici
- zkušenosti s nástroji pro automatizované testování, jako Selenium nebo Appium
- výhodou zkušenost přímo s vývojem frameworku pro automatizované testování
- VŠ vzdělání nebo SŠ s odpovídající praxí
- výhodou ISTQB (nebo jiná QA) certifikace
- ochota příležitostně cestovat na pobočky společnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Bašty 8
602 00 Brno

Kontakt

ID: 3357473   Dátum zverejnenia: 20.11.2018