SAP specialista FI/CO

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

K náplni Vaší práce bude patřit:
- práce na několika implementačních projektech v týmu (multi-tasking) - sběr požadavků a návrh řešení
- poskytování odborné podpory v oblasti konfigurace a business procesů při implementaci SAP R/3 (4.7 nebo 6.0)
- poskytování technické expertízy v rámci integrace finančních procesů v SAPu
- vypracování procesní analýzy, tvorba a zhodnocení funkční specifikace
- nastavování a customizace modulů
- komunikace s uživateli (key nebo super user)
- spolupráce s dalšími konzultanty na návrhu business procesů za účelem sjednocení globálního modelu business procesů
- samostatná práce pod minimálním dohledem napříč různými časovými pásmy (EMEA)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
- společnost nabízí zajímavé platové ohodnocení dle zkušeností
- mezi nabízené benefity patří možnosti školení, denní využití angličtiny, jazykové kurzy, pružná pracovní doba, příspěvky na penzijní pojištění, týden dovolené navíc, stravenky, e-learning systém, různé sportovní a teambuildingové aktivity, flexibilní benefitový systém Cafeteria

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis v českém a anglickém jazyce s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Prestižní nadnárodní společnost, která rozšiřuje tým zodpovědný deployment SAP systémů na svých pobočkách.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

SAP - Pokročilý

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrá znalost SAP modulu FI/CO
- plynulá znalost AJ
- min. 2-3 roky zkušeností s daným SAP modulem
- zkušenosti se SAP R/3 min. ze 2 implementačních projektů jako konzultant v rámci celého životního cyklu projektu
- zkušenosti s analýzou a návrhem business procesů, praxe s funkční i technickou specifikací, mapováním procesů a testováním SAP modulu
- velkou výhodou jsou mezinárodní implementační zkušenosti
- VŠ vzdělání (alespoň Bc.)
- pečlivost, samostatnost, analytické a rozhodovací schopnosti, pozitivní a proaktivní přístup k řešení problémů, komunikační a interpersonální dovednosti, týmový hráč
- ochota příležitostně cestovat, převažují služební cesty po Evropě, mimořádně i v rámci regionu EMEA (cca 1 týden za kvartál či měsíc)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3336841  Dátum zverejnenia: 22.6.2018