C#/.NET vývojář se znalostí databází

ITjobs, s.r.o.

Brno nebo Praha, Česká republika, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete:
- v C#/.NET a ASP.NET vyvíjet různé aplikace pro interní využití
- zabývat se integrací interních aplikací (např. ERP systém) s aplikacemi třetích stran
- zapojovat se do různých fází vývojového cyklu, podílet se na návrhu a vytváření nových funkcionalit, implementovat je, podílet se na testování
- spravovat vývojová a testovací prostředí
- mít na starosti nasazení a úpravu databází
- podílet se na poskytování podpory, řešení incidentů týkajících se databází
- pracovat v přátelském, neformálním agilním prostředí
- spolupracovat s kolegy ze zahraničních poboček

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
- práce v mezinárodní společnosti, možnost kariérního růstu
- celá řada firemních výhod (možnost bezúročné půjčky, příspěvky na penzijní a životní pojištění, stravenky, příspěvky na sportovní aktivity, sick-days, dorovnání mzdy v případě nemoci, týden dovolené navíc, firemní vzdělávání, jazykové kurzy, kolektivní aktivity a další)

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pobočka mezinárodní SW společnosti, která se zaměřuje na vývoj a podporu SW pro telekomunikační společnosti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Ostatní znalosti

ASP.NET - Pokročilý
C# - Pokročilý

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrá znalost vývoje v C#/.NET a ASP.NET
- znalost MVC a návrhových vzorů
- znalost WCF, Entity frameworku
- znalost T-SQL, MS SQL Serveru
- výhodou znalost HTML, CSS, JavaScript
- komunikativní znalost AJ (mezinárodní spolupráce)
- alespoň 3 roky praxe s vývojem v C#/.NET a ASP.NET
- zkušenosti s administrací a/nebo programováním MS SQL databáze
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- samostatnost, zodpovědnost, schopnost rychle se učit a pracovat v agilním týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3195659  Dátum zverejnenia: 22.9.2017