JavaScript (AngularJS) Developer - start-up!

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na pozici budete:
- v AngularJS vyvíjet zakázkové webové cloudové aplikace sloužící k automatizaci podnikových procesů
- pracovat na projektech pro zahraniční zákazníky především z UK
- mít možnost zapojit se do návrhu architektury, analýzy požadavků i testování
- spolupracovat s externím grafikem, interními frontend i backend (Java) programátory
- součástí malého Scrum týmu, který se snaží o čistotu a pravidelnou údržbu kódu
- příležitostně cestovat k zákazníkům (většinou při startu projektu)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr na dobu neurčitou, plný úvazek
- nabízené benefity: pružná pracovní doba, odborné kurzy, sick days, stravenky, příležitostný home office atd.

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis v angličtině. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a oslovíme je v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Rostoucí britsko-český start-up s pobočkou v Brně, který se zaměřuje na Enterprise Software Development.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

JavaScript - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrá znalost JavaScriptu a některého z frameworků (ideálně AngularJS)
- znalost HTML5, CSS3
- schopnost domluvit se anglicky
- alespoň kratší praxe s vývojem v JavaScriptu za použití některého frameworku
- ochota příležitostně cestovat do zahraničí, chuť pracovat ve start-upu a snaha psát čistý kód :)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3164469  Dátum zverejnenia: 20.10.2017