Skvělé nabídky pro Javisty! (i pro absolventy)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme pozice, kde se budete:
- zaměřovat na vývoj v Java EE, případně Java SE
- účastnit celého vývojového cyklu (design, vývoj i testování SW)
- mít možnost podílet na vývoji webových aplikací i složitějších IS

Zaměstnanecké výhody, benefity

Kromě dobrého pocitu z práce, která Vás baví, získáte:
- práci na hlavní pracovní poměr
- atraktivní finanční ohodnocení podle Vašich znalostí a zkušeností
- mnoho dalších zajímavých benefitů

Informace o náboru

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis a nastartujete tak svou kariéru. Těšíme se na Vás!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Softwarová společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Java - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Umíte programovat v Javě (Java EE, případně Java SE).
Dokážete se alespoň základně domluvit v angličtině.
Máte SŠ/VŠ vzdělání technického směru.
Vaší výhodou je, že Vám nejsou úplně cizí
- frameworky Spring, Hibernate
- Linux/Unix systémy
- SQL a databáze

Ano? Neváhejte se nám ozvat. Naše ochotné konzultantky Vám pomůžou najít Vaši práci snů!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2824170  Dátum zverejnenia: 1.3.2019