IT absolventi, chcete (na sobě) makat? - Programátor/tester/správce sítě (Ref. č.: 6685)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pokud chcete:
- programovat zajímavé webové nebo desktopové aplikace ||
- manuálně i automaticky testovat různorodé aplikace ||
- administrovat servery a spravovat sítě,
máme pro Vás spoustu zajímavých pracovních nabídek!

P. S. Na délce praxe nezáleží!

Zaměstnanecké výhody, benefity

- společně na pohovoru vybereme zaměstnání, které Vám nejlépe sedne
- jedná se o práci na hlavní pracovní poměr, celý úvazek
- jednotlivé firmy nabízejí atraktivní finanční ohodnocení podle Vašich znalostí a zkušeností a také nepřeberné množství zajímavých benefitů

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, OZVĚTE SE NÁM! Stačí, když nám zašlete svůj profesní životopis. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Softwarová společnost.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Umíte základy programování v některém z programovacích jazyků Java, C/C++, C#, PHP, Python, Javascript? ||
Orientujete se v oblasti testování SW a problematice QA? ||
Ovládáte základy administrace serverů, správy sítí?
Budete absolvovat technickou VŠ a sháníte si zaměstnání? ||
Jste v posledním ročníku studia, nevíte, co s volným časem, a chtěli byste začít pracovat na své kariéře?
Umíte alespoň trochu anglicky?
Je na Vás spolehnutí a máte chuť na sobě makat?

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Bašty 8
602 00 Brno
ID: 2824170   Dátum zverejnenia: 13.6.2018