C/C++ programátor (SW pro diagnostiku)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

K Vaší práci bude patřit:
- vývoj unikátní aplikace v C/C++ pro diagnostiku a prognostiku speciálních systémů
- návrh diagnostických a prognostických algoritmů, návrh datového modelu
- definice požadavků na SW design
- testování software a integrace různých vrstev a komponent aplikace do jednoho funkčního celku
- tvorba dokumentace
- práce v mezinárodním týmu na projektech, které jsou na technologické špičce
- možnost uplatnění vlastních nápadů (tvůrčí činnost při návrhu SW), kariérního růstu
- cestování do zahraničí (školení i business aktivity)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o práci na zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
- společnost nabízí široké spektrum zaměstnaneckých benefitů, například pružná pracovní doba, týden dovolené navíc, stravování, systém flexibilních výhod (Cafeteria), příspěvek na penzijní připojištění apod.
- budete mít možnost profesního a kariérního růstu a aktivního využití AJ

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis v českém a anglickém jazyce s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Úspěšná nadnárodní společnost, která se zabývá vývojem SW pro specifickou oblast průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

C - Pokročilý
C++ - Pokročilý

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- velmi dobrá znalost C/C++
- znalost životního cyklu SW
- výhodou znalost skriptovacích jazyků (Python)
- výhodou znalost vývoje v Javě
- komunikativní znalost AJ
- alespoň dva roky praxe s vývojem v C++
- VŠ vzdělání v oboru IT
- iniciativa, samostatnost, schopnost obhájit si nápady a řešení, proaktivita, trpělivost, smysl pro detaily, spolehlivost
- ochota cestovat do zahraničí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2798836  Dátum zverejnenia: 15.2.2018