Reverzní inženýr (kryptografie)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na pozici Vás čeká:
- reverzní inženýrství proprietárních i známých SW i FW
- popis a analýza chování aplikací
- analýza kódu z pohledu bezpečnosti
- návrh vhodných a účinných metod odhalování škodlivých programů (malware apod.)
- práce na samostatné pozici, komunikace s vývojovým týmem

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o práci na hlavní zaměstnanecký poměr, celý úvazek
- zajímavé platové ohodnocení (dle znalostí a zkušeností)
- zaměstnanecké benefity jako 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, sick days, stravenky, možnost jazykových kurzů, benefitní systém, jazykové kurzy, vzdělávání, příležitostný HO, teambuildingové akce, občerstvení na pracovišti, dog friendly office a další

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis v českém a anglickém jazyce s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, ozvěte se, prosím, přímo svojí konzultantce.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Mezinárodní společnost, která se zabývá výzkumem a vývojem v oblastech aplikované kryptologie a high performance computing.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

technický obor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Assembler - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrá znalost assembleru nebo bajtkódu
- dobrá znalost některé z platforem Windows, Linux, Android, iOS
- znalost některého debuggeru nebo disassembleru (např. IDA Pro, OllyDbg)
- výhodou znalost sítí a síťových protokolů
- výhodou orientace v oblasti bezpečnosti SW a kryptografie
- alespoň pasivní znalost AJ
- praxe s reverzním inženýrstvím
- VŠ vzdělání technického směru
- dobré analytické myšlení, ochota učit se nové postupy a technologie, spolehlivost, samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2450339  Dátum zverejnenia: 31.3.2017