Testeři, nemáte strach z bugů?

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jedná se o:
- pozice v mezinárodních i českých společnostech
- realizaci manuálních i automatických testů, přípravu testovacího prostředí
- tvorbu testovacích scénářů
- reportování a opravy bugů
- možnost přicházet s vlastními nápady a navrhovat změny
- úzkou spolupráci s dalšími členy týmu, možnost pracovat dle agilních metodik

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o práci na hlavní pracovní poměr
- atraktivní finanční ohodnocení dle znalostí a zkušeností uchazečů a konkrétní pozice
- mnoho dalších zajímavých benefitů

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj životopis s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Nabízíme několik konkrétních pozic zaměřených na oblast testování SW v Brně.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- orientace v oblasti testování SW a QA
- znalost SQL nebo některého ze skriptovacích jazyků: Bash, Python, Perl, TCL
- výhodou zkušenost s nástroji pro automatizované testování (např. Selenium, Cucumber)
- výhodou znalost OO programování
- nabízíme pozice testery zkušené i s kratší praxí testování SW
- aspoň pasivní znalost AJ
- zodpovědnost, pečlivost, svědomitost, schopnost práce v týmu, ochota učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2389053  Dátum zverejnenia: 3.5.2018