Junior J2EE programátor

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na pozici Vás čeká:
- analýza požadavků, návrh nových funkcí a změn bankovních a dalších finančních systémů (např. burzovních)
- vývoj zcela nových aplikací v Java EE a jejich úpravy
- návrh a realizace vhodných způsobů implementace nových systémů
- úzká spolupráce s testovacím oddělením
- práce s moderními technologiemi v menším přátelském vývojovém týmu
- možnost přicházet s vlastními nápady a realizovat je

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
- zajímavé finanční ohodnocení dle znalostí a zkušeností kandidátů
- mezi další výhody patří atraktivní finanční odměny po zapracování, příspěvky na penzijní připojištění, stravenky, flexibilní pracovní doba, slevy na firemní produkty a jiné benefity

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis v českém a anglickém jazyce s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pozici obsazujeme pro významnou českou finanční společnost, která klientům nabízí různorodé produkty pro řešení osobních i firemních financí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

Java - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost programování v Java EE
- alespoň základní znalost OS Linux
- velkou výhodou znalost Apache Wicket
- výhodou znalost Eclipse, Spring, Apache Ant, Apache Maven, Web Services
- alespoň pasivní znalost angličtiny
- pozice je vhodná pro zkušenější programátory i šikovné absolventy se závěrečnou prací v Javě
- výhodou zkušenosti s vývojem webových aplikací
- VŠ vzdělání technického směru, případně SŠ vzdělání s praxí
- logické myšlení, schopnost pracovat v týmu, učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2223078  Dátum zverejnenia: 6.9.2018