Vodič MKD (stabilná práca, nové ťahače Volvo) - Belgicko, Holandsko, Nemecko, Francúzsko, Česká Republika, Poľsko, Slovensko

Itineris, s. r. o.

Miesto práce
Nemecko, Belgicko, Holandsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
25.08.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
MZDA brutto - €600€ az €700 + variabilná zložka (spolu brutto v priemere €900 az €1000) + diety

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontajnerová preprava v krajinách EÚ (Belgicko, Francúzsko, Nemecko, Holandsko) aji navesova preprava (Nemecko, Ceska Republika, Polsko, Slovensko). Zamestnávateľ zabezpečí dopravu do zamestnania a naspäť domov. Turnusy 2+1, 4+2, 3+1, 5+2, 6+2.

- stabilná spoločnosť
- nové ťahače
- možnosť firemného rastu
- Zlepšenie platobných podmienok a iné výhody na základe určitej
odpracovanej doby vo firme (13. plat)
- vyplácanie mzdy na účet vo výplatnom termíne
- rôznorodá práca (rôzny tovar a nakládky, napr. bulk, plachta a kontajner)
- dodržiavanie legislatívy o organizácii pracovného času v doprave
- benefity
- 45 hodinové víkend pauzy na operačnom stredisku firmy

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B, C, E

- platnú kartu vodiča
- skúsenosti s vedením kamiónu v rámci EÚ
- dodržiavanie predpisov
- spoľahlivosť a dochvíľnosť
- slušné vystupovanie pri kontakte s klientmi

Itineris, s.r.o. je dcérska spoločnosť firmy Move Intermodal. Move Intermodal má obrat od €70 milion., kombinuje železničnú a cestnú dopravu predovšetkým z krajín Beneluxu do Talianska a naspäť a v súčastnosti aj z a do Švédska, Turecka a Východnej Európy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Itineris, s.r.o.
Moyzesova 46
04001 Kosice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ilias Dovris
Tel.: +421948437677
E-mail: poslať životopis
ID: 1815454   Dátum zverejnenia: 17.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   MZDA brutto - €600€ az €700 + variabilná zložka (spolu brutto v priemere €900 az €1000) + diety