Ekonóm/Hlavný účtovník

ITES Vranov s.r.o.

Vranov nad Topľou, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1 300 EUR/mesiac(základná mzda bude zvýšená v závislosti od skúseností a samostatnosti uchádzača/ky)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie podvojného účtovníctva
Vedenie mzdovej agendy
Vytváranie ročnej účtovnej uzávierky
Spracovanie daňových priznaní (mesačné výkazy DPH)
Komunikácia s príslušnými úradmi (daňový úrad, poisťovne)
Ostatné záležitosti súvisiace s účtovnou agendou
Pozn.: vyhotovenie vyšlých faktúr nespadá do tejto agendy

Vianočný príspevok
Možnosť práce z domu v dohodnutom rozsahu.

Miesto výkonu práce je Dlhé Klčovo. Jedná sa o prácu na dobu neurčitú.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Mzdové účtovníctvo - Expert
Fakturácia - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Vyžaduje sa dôkladná znalosť ekonomickej agendy spojenej so znalosťou podvojného účtovníctva. Uchádzači, ktorí nespĺňajú požadované kritériá, resp. nedosahujú požadovanú prax, nebudú zaradení do užšieho výberu.

Spoločnosť od roku 1993 poskytuje služby v oblasti zariaďovania laboratórií (predaj laboratórnych potrieb, prístrojov). Je dominantným výrobcom laboratórneho nábytku na Slovensku. Medzi našich klientov patria významné slovenské a zahraničné firmy. Bližšie informácie o firme je možné získať na www.ites.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4041535  Dátum zverejnenia: 13.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac