Junior JavaScript/TypeScript developer pre LowCode platformu - remote

iteria s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Od 1 600 EUR/mesiacVýsledné ohodnotenie závisí od úrovne skúseností, praxe a zrealizovaných projektov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si frontend JavaScript/TypeScript nadšenec a baví Ťa hrať sa s modernými technológiami? Chceš spolupracovať v progresívnom mladom tíme pod vedením skúseného architekta s 15 ročnými skúsenosťami na veľkých projektoch?

Ponúkame Ti spoluprácu na rozvoji našej React LowCode platforme (viď https://iteria.app/ kde nájdeš live demo a GitHub projekt - určite si všimni VSCode zaintegrovaný priamo do browsera) a tiež s tým súvisiacu spoluprácu na projektoch integrácie našej React LowCode platformy s riešeniami augmented/virtual reality (AR-VR). Ide o systémy, ktoré podporujú stavbu veľkých riešení pomocou AR-VR u medzinárodných klientov/developerov. Dodávka projektov je agilná s 1-2 týždňovými šprintami a demami zákazníkom.

Low Code platformu vyvíjame primárne v Typescripte a Reacte, ale časti máme vyvinuté aj vo Svelte.js (poznáš?) na db vrstve používame graphql databázu Hasura, používame cloudy a ďalšie automatizácie. Inými slovami robíme s najnovšími modernými technológiami, ktoré využívame na reálny projektoch.

V tíme 12 tich ľudí fungujeme agilne, sme rozdelení do 2-4 členných tímov (squad), máme denné standupy a každotýždenné demá, retrospektívy a plánovania.

Startup iteria sme založili štyria spolužiaci pred viac ako dvomi rokmi, kde využívame viac ako 15 ročné skúsenosti na veľkých IT projektoch v bankách, poisťovniach a telco operátorov.

Viac sa o našej LowCode platforme dozvieš tu iteria.app, kde nájdeš aj naše demo, v ktorom používateľ kliká (klonuje komponenty, generuje browse detail z db modelu , naviguje sa do kódu kliknutím na UI komponet a mení kód a obrazovka sa mu "sama" pregeneruje) a naša LowCode platforma za neho programuje kód, ako by ho naprogramoval vývojár. A vývojár programuje už iba tie zložité funkcionality.

A tiež si pozri náš opensource projekt na GitHube pre našu LowCode platformu https://github.com/iteria-app/lowcode (máme aj viaceré privátne projekty rozšírenia LowCode platformy, ktoré Ti radi ukážeme).

Full home office
Detailné code review pre každý tvoj pull request
Budeš mať technologický mentoring od skúseného SW architekta
V prípade záujmu môžeš podielať na technologických rozhodnutiach v LowCode platforme
Zaži aké je to robiť v technologickom startupe a nie v "skostnatenej korporácií"
Budeš súčasťou skvelého tímu FE/BE javascript nadšencov
Budeš sa učiť nové veci a technologicky rásť
Koučing a softskills školenia

Informácie o výberovom konaní

Pošli svoje CV na adresu [email protected].
Ak máš GitLab alebo GitHub projekt na ktorý si hrdý, pošli nám jeho linku.
Keď napíšeš svoju motiváciu pre prácu s nami na LowCode platforme, budeme Ti lepšie rozumieť :)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

5

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

Znalosť JavaScript a TypeScript je podmienkou
Skúsenosti na projektoch (aj počas vysokej školy) s JavaScript a TypeScript minimálne 2 roky (v prípade tvojich kratších skúseností máme otvorené aj brigády pre šikovných študentov)
Znalosť React alebo Svelte výhodou
Znalosť GraphQL (napr. Hasura) alebo REST
Znalosť SQL databáz PostgreSQL alebo MySQL
Samostatnosť a proaktívny prístup
Priateľské vystupovanie, zodpovednosť, tímový hráč
Chuť, ochota a schopnosť učiť sa nové technológie
Odolnosť a schopnosť prekonať prekážky a vysporiadať sa s komplexnými problémami
Porozumenie cloud technológií je výhodou
Porozumenie CI/CD je výhodou

Iteria je slovenský startup, ktorý vyvíja jedinečné technologické riešenia v oblasti virtuálnej a rozšírenej reality, biometrických riešení a React Low-code platformy.
ID: 4162862  Dátum zverejnenia: 16.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac