JavaScript/TypeScript developer LowCode - remote

iteria s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
podľa dohody
Od 2 500 EUR/mesiacVýsledné ohodnotenie závisí od úrovne skúseností a výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si frontend javascript nadšenec a chceš robiť s najmodernejšími technológiami budúcnosti?

Chceš viac ako všednú robotu a už Ťa až tak nebaví programovať jednu obrazovku za druhou? Chceš pochopiť, naučiť sa ako vyzerá a funguje podvozok javascriptových frameworkov? Možno snívaš stať sa raz SW architektom a chceš využiť šancu byť vedený skúseným SW architektom?

Startup iteria sme založili štyria spolužiaci pred dvomi rokmi, lebo sme si povedali po viac ako 15 ročných skúsenostiach na veľkých IT projektoch v rôznych roliach, že vývoj sa dá robiť ľahšie a veľa činností pri vývoji SW sa musí dať zautomatizovať.

Viac sa o našej LowCode platforme dozvieš tu iteria.app, kde nájdeš aj naše demo https://demo.iteria.app/?repo=github.com/iteria-app/example-material-ui v ktorom používateľ kliká (klonuje komponenty, generuje browse detail z db modelu , naviguje sa do kódu klinutím na UI komponet) a naša LowCode platforma za neho programuje kód, ako by ho naprogramoval vývojár. A vývojár programuje už iba tie zložité funkcionality.

A tiež si pozri náš opensource projekt na GitHube pre našu LowCode platformu https://github.com/iteria-app/lowcode (máme aj viaceré privátne projekty ktoré Ti radi odprezentujeme).
V tíme 9tich ľudí fungujeme agilne, máme denné standupy a každotýždenné demá, retrospektívy a plánovania.

Full home office
Detailné code review pre každý tvoj pull request
Budeš mať technologický mentoring od skúseného SW architekta
Zaži aké je to robiť v technologickom startupe a nie v "skostnatenej korporácií"
Budeš súčasťou skvelého tímu FE javascript nadšencov
Budeš sa učiť nové veci a technologicky rásť
Koučing a softskills školenia

Informácie o výberovom konaní

Pošli svoje CV na adresu [email protected].
Ak máš GitLab alebo GitHub projekt na ktorý si hrdý, pošli nám jeho linku.
Keď napíšeš svoju motiváciu pre prácu s nami na LowCode platforme, budeme Ti lepšie rozumieť :)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

Znalosť JavaScript a TypeScript je podmienkou
Skúsenosti na projektoch s JavaScript a TypeScript minimálne 3 roky (v prípade tvojich kratších skúseností máme otvorené aj juniornejšie pozície, vrátane brigád pre šikovných študentov, preferujeme študentov FIIT ale radi sa necháme presvedčiť aj z iných IT vysokých škôl)
Znalosť React alebo Svelte výhodou
Znalosť GraphQL (napr. Hasura) alebo REST
Znalosť SQL databáz PostgreSQL alebo MySQL
Samostatnosť a proaktívny prístup
Chuť, ochota a schopnosť učiť sa nové technológie
Odolnosť a schopnosť prekonať prekážky a vysporiadať sa s komplexnými problémami
Priateľské vystupovanie, zodpovednosť, tímový hráč
Porozumenie cloud technológií je výhodou
Porozumenie CI/CD je výhodou

Iteria je slovenský startup, ktorý vyvíja jedinečné technologické riešenia v oblasti virtuálnej a rozšírenej reality, biometrických riešení a React Low-code platformy.
ID: 4109729  Dátum zverejnenia: 23.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac