Junior Frontend Architect - talent, ktorý nechce robiť všedné veci

iteria s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si technologický nadšenec? Máš dostatok skúseností s React / Svelte a GraphQL a chceš sa stať architektom? Buduj s nami low code platformu, ktorá sa vo svete IT stáva trendom pri tvorbe informačných systémov. Naučíš sa robiť technické rozhodnutia, budeš používať najmodernejšie technológie.

Princíp Low-code platformy: analytici, grafici a programátori tvoria kód informačného systému. Kód je možné meniť browsovaním informačného systému, ale aj bežným spôsobom. Obrazovky napojené na DB pripravujú analytici. Grafik/UX designer má na starosti ergonómiu. Programátor rieši zložitejšiu logiku (nemusí riešiť všednú robotu). Keď sa chceš dozvedieť viac, prihlás sa na pohovor.

Iteria je slovenský startup, ktorý sa sústreďuje na efektívne riadenie obchodných a výrobných procesov vo firmách. Pri riešení projektov šetríme čas pomocou low-code platformy.

Fulltime: 1600 Eur/mesiac + variabilná zložka mzdy. Výsledné ohodnotenie závisí od úrovne skúseností a výkonu.
Možná dohoda aj na part time.

Informácie o výberovom konaní

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
JavaScript alebo TypeScript
Znalosť GraphQL a REST
SQL Databázy PostgreSQL, MySQL alebo Oracle
Chuť, ochota a schopnosť učiť sa nové technológie a prístupy
Orientácia v technológiách a trendoch
Samostatnosť a proaktívny prístup
Analytické myslenie
Priateľské vystupovanie, zodpovednosť, tímový hráč
Porozumenie cloud technológií je výhodou
Porozumenie CI/CD je výhodou

Informácie o výberovom konaní
Pošli svoje CV na adresu [email protected]

Výhodou je, ak uchádzač priloží k životopisu krátky motivačný list v ktorom popíše:
prečo chce pracovať na low code platforme
prečo si myslí, že je trend budúcnosti.

Ak máš gitLab alebo gitHab projekt na ktorý si hrdý, pošli nám jeho linku.

Následne Ťa budeme informovať o ďalších krokoch medzi ktoré patrí online pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

iteria je slovenský startup, ktorý sa sústreďuje na efektívne riadenie obchodných a výrobných procesov vo firmách. Pri riešení projektov šetríme čas pomocou low-code platformy.

Račianska 26/d
831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Kontakt

ID: 3967337  Dátum zverejnenia: 12.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac