Frontend developer s React v Žiline

Itera Slovakia - organizačná zložka

Miesto práce
Žilina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
2 500 EUR/mesiacMzda sa zobrazuje informatívne. Bude dohodnutá na základe vašich skúseností a zručností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Páči sa Ti Škandinávska kultúra, ale zo Žilinského kraja sa sťahovať nechceš? :) Do nášho tímu hľadáme Frontend developera s Reactom.

Bežný deň u nás nie je len o vývoji, fixovaní bugov a implementácii feature. Tím je zodpovedný za návrh, plánovanie aj odovzdanie riešení. Pozícia developera nie je teda úzkoprofilová, ale získaš skills aj v iných oblastiach: analýza, manažment či DevOps. Keďže má tím väčšie právomoci, je tiež priamo napojený na business ownerov a tvoj dopad na výsledné riešenie je reálny – napr. voľnosť vo výbere technológii. Kvalita vyžaduje čas a klienti to vedia. Sám si určuješ koľko času potrebuješ, aby bolo všetko spravené poriadne. Čistota kódu je u nás samozrejmosťou :)

Pracuj pre najväčšiu nórsku poisťovňu ako kľúčový člen tímu! Radi ti povieme o projekte viac.

Budeš mať príležitosť:
• vyvíjať funkčné komponenty, integrácie
• mať priamy a bezproblémový kontakt s business usermi a product ownermi
• taktiež budeš môcť zaistiť vysokú kvalitu dodaného kódu a navrhnúť vylepšenia kódu tam, kde to budeš považovať za vhodné - ty si odborník a tvoje slovo má váhu! :)
• byť zapojený do celého životného cyklu vývoja softvéru
• proaktívne objasniť a navrhnúť riešenia obchodných požiadaviek

• preplatenie certifikátov, konferencií
• interné vzdelávanie pre developerov, technické meetupy, hodiny angličtiny
• flexibilný pracovný čas
• možnosť cestovať do Nórska
• multisport karta
• bežky, turistika, bowling, cyklistika & firemné eventy...

Informácie o výberovom konaní

Starostlivo si posúdime každý životopis.

Telefonicky budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme všetkým záujemcom za záujem.

Neváhajte a pripojte sa k nám na šálku kávy :)

#ITERAMAKEADIFFERENCE

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

ReactJS - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

• skúsenosť s agilným prístupom
• komunikatívnosť
• chuť učiť sa

Itera je komunikačná a technologická spoločnosť, ktorá pomáha nordickým, agilne orientovaným zákazníkom najmä z oblasti bankovníctva, poisťovníctva a finančníctva vylepšovať ich produkty.
Sme jednou z 5 najinovatívnejších nórskych spoločností vo všetkých odvetviach (2017). Na Slovensku sa venujeme najmä vývoju, testovaniu, servis operations a poradenstvu. Páčiť sa vám u nás bude, ak máte nadšenie pre technológie, inovatívny prístup k životu a chuť zmeniť veci k lepšiemu. Radi vám dáme priestor.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4491806  Dátum zverejnenia: 30.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac