Senior Manual Tester

Itera Slovakia - organizačná zložka

Sky Park Bratislava, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
Od 2 800 EUR/mesiacMzda sa zobrazuje informatívne. Bude dohodnutá na základe vašich skúseností a zručností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s manuálnym testingom a zároveň sa zaujímaš o Test Automation? Pracuj pre veľkú Nórsku finančnú spoločnosť (jedna z najväčších skupín v rámci Európy) ako Manual Tester, kde budeš mať možnosť naučiť sa Test Automation v tíme seniorných ľudí.Zo začiatku je na projekte potrebné zastrešiť manuálny testing a neskôr budeš mať za úlohu zaviesť test automation s využitím Cypress-u. Nájdeš u nás nové technológie bez procesných obmedzení, partnerský vzťah so zákazníkom a podporu lídrov. Získaš možnosť posunúť sa ďalej v prostredí vyspelej firemnej kultúry a inšpiratívnej IT stratégií spolu so svojím tímom. Okrem vyššie spomenutého, budeš súčasťou testovacieho tímu, kde budeš zodpovedať za rozšírenie automation framework-u a budeš denno-denne komunikovať s kolegami v rámci tímu, ako aj úzko spolupracovať priamo so zákazníkom.

• preplatenie certifikátov, konferencií,
• školenia, technické meetupy,
• hodiny angličtiny
• flexibilný pracovný čas
• multisport karta
• floorballový tím, cyklistika & firemné eventy...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

4

**Čo všetko potrebuješ ?**
• aspoň 4 roky skúsenosť s manuálnym testovaním
• znalosť Cypress výhodou
• skúsenosť s komunikáciou priamo s klientom
• výhodou je prax v API/Back-end test automation

Itera je komunikačná a technologická spoločnosť, ktorá pomáha nordickým, agilne orientovaným zákazníkom najmä z oblasti bankovníctva, poisťovníctva a finančníctva vylepšovať ich produkty.
Sme jednou z 5 najinovatívnejších nórskych spoločností vo všetkých odvetviach (2017). Na Slovensku sa venujeme najmä vývoju, testovaniu, servis operations a poradenstvu. Páčiť sa vám u nás bude, ak máte nadšenie pre technológie, inovatívny prístup k životu a chuť zmeniť veci k lepšiemu. Radi vám dáme priestor.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4228617  Dátum zverejnenia: 19.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac