Cloud Architect

Itera Slovakia - organizačná zložka

Miesto práce
Bratislava
3 500 - 4 000 EUR/mesiacPlatové ohodnotenie bude posudzované individuálne podľa skúseností a zručností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V Itera tíme otvárame novú príležitosť pre cloud architekta so silnými technickými znalosťami a skúsenosťami v oblasti cloudových riešení. Pridaj sa k nám a pracuj v agilnom prostredí na cloudových aplikáciách nasadených u interných aj externých klientov.

Budeš mať príležitosť:

• využiť svoje technické zručnosti na komplexných projektoch založených na cloudovej architektúre
• navrhovať a implementovať automatizovanú architektúru DevOps a CI / CD pipelines na správu releasov
• plánovať migrácie systémov a aplikácií do cloudu podľa technických a business požiadaviek klienta
• vypracovávať a dokumentovať technické návrhy na integráciu a implementáciu nových cloudových aplikácií a systémov
• poskytovať pevnú a jasnú perspektívu cloudového riešenia pre business a stakeholderov
• zaisťovať, aby všetky cloudové riešenia boli v súlade s bezpečnostnými štandardmi
• identifikovať frameworky a nástroje, ktoré umožňujú lepšie cloudové natívne vzory
• využívať proof of concept na vytváranie konkurenčných cloudových riešení

• preplatenie certifikátov, konferencií
• školenie, technické meetupy, hodiny angličtiny
• flexibilný pracovný čas
• možnosť cestovať do Nórska
• multisport karta
• floorballový tím, cyklistika & firemné eventy...

Informácie o výberovom konaní

Starostlivo si posúdime každý životopis.
Telefonicky budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Ostatným odpovieme e-mailom.
Ďakujeme všetkým záujemcom za záujem.
Neváhajte a pripojte sa k nám na šálku kávy :)
#ITERAMAKEADIFFERENCE

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Profesionálne požiadavky:

• 5+ rokov skúseností so softvérovým inžinierstvom a / alebo SRE / DevOps
• skúsenosti s navrhovaním, implementáciou a udržiavaním škálovateľnej distribuovanej produkčnej infraštruktúry
• znalosť služieb IaaS a PaaS ponúkaným na cloudových platformách a porozumenie ich používaniu pri vytváraní komplexných riešení (Azure alebo AWS alebo GCP)
• silné znalosti v oblasti cloudovej aplikačnej architektúry, kontajnerizácie mikroservisov a serverless technológií
• skúsenosti s technológiou orchestrácie kontajnerov a kontajnermi (napr. Docker, Kubernetes)
• skúsenosti s monitorovacími nástrojmi (napr. Grafana, Prometheus)
• rozsiahle skúsenosti s CI / CD (napr. Azure DevOps, GitLab)
• praktické skúsenosti s “infrastructure as a code” (napr. ARM, Terraform)
• znalosť databáz (napr. SQL, Oracle, PostgreSQL)
• sledovanie technických trendov s cieľom navrhnúť inovatívne nástroje a prístupy k zaujímavým problémom
• vynikajúce komunikačné a organizačné schopnosti
• plynulá znalosť angličtiny

Itera je komunikačná a technologická spoločnosť, ktorá pomáha nordickým, agilne orientovaným zákazníkom najmä z oblasti bankovníctva, poisťovníctva a finančníctva vylepšovať ich produkty.
Sme jednou z 5 najinovatívnejších nórskych spoločností vo všetkých odvetviach (2017). Na Slovensku sa venujeme najmä vývoju, testovaniu, servis operations a poradenstvu. Páčiť sa vám u nás bude, ak máte nadšenie pre technológie, inovatívny prístup k životu a chuť zmeniť veci k lepšiemu. Radi vám dáme priestor.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4131566  Dátum zverejnenia: 4.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac