Frontend Developer

Itera Slovakia - organizačná zložka

Miesto práce
Prievozská 4d, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
2 400 - 2 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Itera, a Norwegian company, is looking for a Frontend developer. Candidate will become part of a cross-functional team delivering on business projects as well as improvements of software delivery process in Azure cloud infrastructure. Itera has customers in areas of financial services, IOT, transportation.

You will have an opportunity to:
• Development tasks in line with how team planned their work towards delivering on business goals
• Develop Functional Components, integrations
• Have direct & seamless contact with business users & product owners
• Ensure high quality of code delivered and suggest improvements of code where you see fit
• Be responsible for quality in own work and mentoring and code review for team members

TECH stack:
• JavaScript
• React 16.11
• REST/SOAP services, Web services and WSDL
• HTML, CSS

•Career opportunities, trainings
•Certificates covered by Itera
•Flexible working hours
•Multisport card & sport activities (cycling, hiking, badminton, work-out, floorball team)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

JavaScript - Expert
ReactJS - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
Rest API - Pokročilý

Počet rokov praxe

4

Itera je komunikačná a technologická spoločnosť, ktorá pomáha nordickým, agilne orientovaným zákazníkom najmä z oblasti bankovníctva, poisťovníctva a finančníctva vylepšovať ich produkty.
Sme jednou z 5 najinovatívnejších nórskych spoločností vo všetkých odvetviach (2017). Na Slovensku sa venujeme najmä vývoju, testovaniu, servis operations a poradenstvu. Páčiť sa vám u nás bude, ak máte nadšenie pre technológie, inovatívny prístup k životu a chuť zmeniť veci k lepšiemu. Radi vám dáme priestor.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3804178  Dátum zverejnenia: 6.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 400 - 2 900 EUR/mesiac