Správca IT – špecialista, automatizácia

ITEnS, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 1350 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme záujemcu, ktorý má skúsenosti s robotikou (napr. Fanuc, Mitsubishi, UR), programovaním PLC (napr. Wago), nastavením CNC (napr. Mazak, Sinumeric, Heidenhain …) a prepojením na IT (SQL, Python).

Ponúkame flexibilný úväzok aj pracovný čas, možnosť práce z domu, možnosť zahraničných služobných ciest, možnosť odborného aj osobnostného rozvoja, voľbu vlastného zamestnaneckého benefitu.

Prosíme vážnych záujemcov o dlhodobú spoluprácu o zaslanie súhlasu na spracovanie osobných údajov a životopis v slovenskom, českom, príp. anglickom jazyku na email [email protected] do 31. januára 2019 s informáciou, o ktorú pozíciu máte záujem.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Python - Pokročilý
NODE.JS - Pokročilý
C++ - Pokročilý
UNIX/Linux - Pokročilý
PostgreSQL - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Spoľahlivosť, zodpovednosť, systematickosť a samostatnosť.
Analytické myslenie a komunikatívny typ.
Nadšenie pre IT, automatizáciu, robotiku.
Chuť čítať a vzdelávať sa.
Orientuje sa v Modbus, Cclink, SLMP

Spoločnosť ITEnS, s.r.o. je malá inovatívna takmer startupová firma s vlastným riešením pre automatizáciu a monitoring CNC na báze kernela Linux. Okrem nových projektov zabezpečuje IT support pre existujúcich zákazníkov v oblasti správy IT, virtualizácie a IT bezpečnosti.
ID: 3560778  Dátum zverejnenia: 14.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1350 €