Správca IT – senior, virtualizácia a správa serverov

ITEnS, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme záujemcu, ktorý vie inštalovať, konfigurovať a spravovať firewall, routery, virtuálne prostredie, NAS, serverové operačné systémy (napr. Windows Server, Centos, Debian …), serverové aplikácie (napr. Postfix, Bind, Apache, MariaDB, DHCP ...), monitorovacie nástroje (napr. Nagios), má skúsenosti so skriptovaním a programovaním (Bash, HTML, CSS …).

Ponúkame flexibilný úväzok aj pracovný čas, možnosť práce z domu, možnosť zahraničných služobných ciest, možnosť odborného aj osobnostného rozvoja, voľbu vlastného zamestnaneckého benefitu.

Prosíme vážnych záujemcov o dlhodobú spoluprácu o zaslanie súhlasu na spracovanie osobných údajov a životopis v slovenskom, českom, príp. anglickom jazyku na email [email protected] do 31. januára 2019 s informáciou, o ktorú pozíciu máte záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
Klient/server administrácia - Pokročilý
VMware ESX - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Spoľahlivosť, zodpovednosť, systematickosť a samostatnosť.
Analytické myslenie a komunikatívny typ.
Nadšenie pre IT, automatizáciu, robotiku.
Chuť čítať a vzdelávať sa.

Konfigurácia VLAN
IT bezpečnosť

Spoločnosť ITEnS, s.r.o. je malá inovatívna takmer startupová firma s vlastným riešením pre automatizáciu a monitoring CNC na báze kernela Linux. Okrem nových projektov zabezpečuje IT support pre existujúcich zákazníkov v oblasti správy IT, virtualizácie a IT bezpečnosti.
ID: 3560762  Dátum zverejnenia: 14.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1200