Network and system administrator

ITempire s.r.o.

Štefánikova trieda 81, Nitra, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď
1 350 - 2 200 EUR/mesiacOdmeny a bonusy podľa výkonu a dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak je práca zároveň Vašim hobby, hľadáme práve Vás.
• Správa HW a SW
• Správa serveru
• Správa siete, aktívnych prvkov
• Správa AD
• Komunikácia s externými odberateľmi
• Implementácia a konfigurácia aktívnych sieťových prvkov
• Prevádzková podpora sieťovej infraštruktúry (vzdialená aj on-site)
• Vzdialený monitoring sieťovej infraštruktúry
• Vykonávanie analýz a realizácia zákazníckych požiadaviek
• Spolupráca pri riadení požiadaviek na externých dodávateľov
• Poskytovanie konzultačných služieb pre sieťové riešenia a služby
• Participácia na projektoch

- Mobilný telefón, notebook aj na súkromné účely
- Zaujímavé zľavy u našich partnerov
- Pitný režim
- 13.plat
- Home office
- Zmluva na dobu neurčitú
- Služobné vozidlo aj na súkromné účely

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Znalosť TCP/IP
• Návrh a administrácia LAN/WAN
• Skúsenosti s bezpečnostnou sieťovou infraštruktúrou - základy
• Skúsenosti so správou OS Windows Server
• Schopnosť priebežného vzdelávania a certifikácie
• Schopnosť komunikovať technické riešenia zákazníkovi
• Analytický prístup k riešeniu úloh
• Flexibilita a proaktivita pri riešení úloh
• Schopnosť spracovať štruktúrovanú výstupnú dokumentáciu

ITempire je dodávateľom technologicky orientovaných riešení a komplexných služieb IT, zameriava sa na realizáciu IT projektov a podporu prevádzky IT.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4195057  Dátum zverejnenia: 4.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac