Účtovník - Účtovníčka

ITempire s.r.o.

Miesto práce
Štefánikova trieda 81, Nitra
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 900 EUR/mesiac13. plat, odmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Účtovanie dodávateľský a odberateľských faktúr (bez vystavenia) faktúr, bankových výpisov, interných dokladov (zúčtovanie poistných udalostí, zúčtovanie miezd, mesačné odpisy dlhodobého majetku,....), pokladničných dokladov - na dennej báze – potrebná aktuálnosť pre konateľa
- Skladová evidencia
- Sledovanie pohľadávok a záväzkov po splatnosti
- Generovanie platobných príkazov z programu pre konateľa
- Komunikácia so všetkými poisťovňami, s daňovým úradom a inými inštitúciami
- Spracovanie miezd, kompletná mzdová agenda – spracovanie ročného hlásenia, ročného zúčtovania zamestnancov
- Mesačné spracovanie daňového priznania k DPH, kontrolného výkazu, podľa potreby súhrnného výkazu, štatistických výkazov
- Spracovanie daňového priznania k dani z príjmov
- Spracovanie daňového priznania k dani z motorových vozidiel
- Administratívne práce podľa pokynu konateľa
- Práca sa vykonáva v programoch od spoločnosti KROS, a.s. – Omega (účtovníctvo), Olymp (mzdy)

Pracovná doba 4-5 hodín.

- Finančný príspevok na stravovanie
- Príjemné pracovné prostredie
- Mladý dynamický kolektív
- Možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Mzdy a personalistika - Pokročilý
Balík Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

na pozícii účtovník – 3 roky

Zodpovednosť, flexibilita, presnosť, samostatnosť

Nutnosťou je znalosť platnej legislatívy v oblasti daní a účtovníctva

Znalosti pojmov v oblasti informačné technológie výhodou

Vodičský preukaz nie je nutný, ale je výhodou pre uchádzača.

ITempire je dodávateľom technologicky orientovaných riešení a komplexných služieb IT, zameriava sa na realizáciu IT projektov a podporu prevádzky IT.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4101205  Dátum zverejnenia: 11.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac