Junior Marketing Specialist

NTT DATA Business Solutions s. r. o.

Miesto práce
itelligence Slovakia, s.r.o., 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Máj 2019
500 - 800 EUR/mesiacZákladná mzda od 500-800 EUR (výška mzdy sa odvíja od miery Tvojich skúseností a kvalifikácií pre túto pozíciu).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si študent marketingu a hľadáš prácu popri škole, ktorá by ťa uviedla do praxe v tvojom odbore, naša ponuka je práve pre teba!

Hľadáme marketingového človeka ako zástup za materskú dovolenku, ktorého náplň práce by bola nasledovná:

- implementácia online a offline marketingovej stratégie pre našu spoločnosť
- implementácia marketingových kampaní
- správa firemných účtov na sociálnych médiách (LinkedIn, Facebook, Instagram)
- manažment redakčného systému Wordpress - aktualizácia obsahu webstránky
- email marketing - rozosielka newslettrov, pozvánok na podujatia a pod.
- asistencia pre sales oddelenie - úprava sales prezentácií a ponúk
- príprava eventov podľa potreby sales/HR a následne spracovanie kontaktov pre sales oddelenie
- komunikácia s externými dodávateľmi služieb (SEO optimalizácia, preklady, grafika, firemné darčeky, eventy a pod.)
- generovanie nových leadov/prospektov - aktívne online a offline aktivity v tomto smere
- hospodárenie s vopred schváleným rozpočtom
- vytváranie objednávok a schvaľovanie došlých faktúr

- zázemie medzinárodne uznávanej spoločnosti
- možnosť získania špecializovaných vedomostí a skúseností
- flexibilný pracovný čas, príležitostný home office
- podporujeme vzdelávanie našich zamestnancov
- priamo vo firme prebiehajú jazykové kurzy
- darčekové poukazy, dovolenka nad rámec zákona, DDS

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v spoločnosti itelligence Slovakia s.r.o.
Na základe Vášho životopisu dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu.
Na vašu ponuku sa pokúsime zareagovať do 7 dní - a to aj v prípade, že nespĺňate naše kritériá.
Podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej aj „Zákon o ochrane osobných údajov“) bude Vaša žiadosť po ukončení výberového konania skartovaná.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- flexibilita, zodpovednosť, precíznosť, samostatnosť
- digitálna zručnosť
- komunikatívnosť
- práca v Google Analytics, Google Ads, Hubspot a Wordpress výhodou

V NTT DATA Business Solutions sme spoľahlivými sprievodcami digitálnou transformáciou. Pomáhame spoločnostiam všetkých veľkostí získať lepší prehľad vďaka sile dát a dosahovať lepších výsledkov vďaka službám a riešeniam v ekosystéme SAP - od aplikácií, cez infraštruktúru, bezpečnosť až po komunikáciu. Digitalizáciou s inováciami umožňujeme spoločnostiam rozvíjať plný potenciál. A to vďaka viac než 30 rokom skúseností a globálnemu tímu viac nez 12 000 IT expertov a expertiek. Vlastníme certifikáciu SAP Platinum Partner a sme držiteľom mnohých ocenení SAP Pinnacle Awards.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3624179  Dátum zverejnenia: 19.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 800 EUR/mesiacZákladná mzda od 500-800 EUR (výška mzdy sa odvíja od miery Tvojich skúseností a kvalifikácií pre túto pozíciu).