SAP študent

NTT DATA Business Solutions s. r. o.

Miesto práce
Prievozská 4/C, 821 09, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- analýza, nastavenia, testovanie a dokumentácia softvérových aplikácií, rozšírení a rozhraní systému
- vzdelávanie sa, implementácia systému SAP na projektoch
- príprava dokumentácie
- práca na projekte pod vedením skúseného poradcu
- práca 80 hod./mes.

- zaujímavá a dynamická práca
- jedinečná možnosť získania špecializovaných vedomostí a skúseností s prácou v systémoch SAP
- odborný rast / školenia – skúsenosti s prostredím konzultačnej spoločnosti
- zázemie medzinárodnej spoločnosti
- iné zamestnanecké výhody
- príležitosť získať trvalé zamestnanie po ukončení štúdia

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu pošlite svoj profesný životopis na e-mail adresu:[email protected], do predmetu správy uveďte názov pozície. V životopise prosíme uviesť súhlas s uchovaním Vašich osobných údajov v spoločnosti itelligence Slovakia, s.r.o. v nasledujúcom znení:

„Týmto dávam súhlas spoločnosti itelligence Slovakia, s.r.o. na spracovanie, evidenciu, správu a archiváciu mojich osobných údajov, v zmysle Zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie počas obdobia dvoch rokov.“
Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Informácia pre uchádzačov: budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

študent VŠ 2.-5.ročníka - preferované FHI/FPM EU, FM/MFF UK, FIIT/FEI STU, iné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- znalosť informačných systémov výhodou
- základné znalosti podnikových procesov
- znalosť odvetví – napr. utility (sieťové odvetvia), telekomunikácie, bankovníctvo, výroba je výhodou
- znalosť SAP výhodou

- vysoké pracovné nasadenie
- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť
- tímová spolupráca

- kancelárske aplikácie MS Office
- prehľad súčasných IT technológií
- znalosť základov ľubovoľného programovacieho jazyka (ABAP/4, Java, C#, C++, PHP, VisualBasic ...) je výhodou (nie je podmienkou)
- základné znalosti UML a OO je výhodou
- znalosť Web technológií výhodou
- znalosť relačných databáz ORACLE, MS SQL, MySQL je výhodou
- základné skúsenosti so správou OS (MS platforma, UNIX/Linux platforma) sú výhodou

V NTT DATA Business Solutions sme spoľahlivými sprievodcami digitálnou transformáciou. Pomáhame spoločnostiam všetkých veľkostí získať lepší prehľad vďaka sile dát a dosahovať lepších výsledkov vďaka službám a riešeniam v ekosystéme SAP - od aplikácií, cez infraštruktúru, bezpečnosť až po komunikáciu. Digitalizáciou s inováciami umožňujeme spoločnostiam rozvíjať plný potenciál. A to vďaka viac než 30 rokom skúseností a globálnemu tímu viac nez 12 000 IT expertov a expertiek. Vlastníme certifikáciu SAP Platinum Partner a sme držiteľom mnohých ocenení SAP Pinnacle Awards.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3252250  Dátum zverejnenia: 24.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou