Junior SAP konzultant - SD, MM modul

NTT DATA Business Solutions s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiac+ variabilná zložka. Uvedená je minimálna výška mzdy. Finálna výška bude reflektovať skúsenosti a kvality uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- analýza, nastavenia, testovanie a dokumentácia softvérových aplikácií, rozšírení a rozhraní systému - uchádzača zaučíme
- vzdelávanie sa, implementácia systému SAP na projektoch - modul SD, MM
- príprava dokumentácie
- práca na projekte pod vedením senior SAP konzultanta

- zaujímavá a dynamická práca
- jedinečná možnosť získania špecializovaných vedomostí a skúseností s prácou v systémoch SAP
- odborný rast/školenia – skúsenosti s prostredím konzultačnej spoločnosti
- zázemie medzinárodnej spoločnosti
- príspevok zamestnávateľa do 3. piliera
- odborné školenia podľa potreby a dohody (soft skills/hard skills/certifikácie)
- jazykové vzdelávanie (anglický/nemecký jazyk)
- mobilný telefón aj na súkromné využitie
- flexibilný pracovný čas/homeoffice podľa dohody
- až 5 dní dovolenky navyše (podľa odpracovaných rokov)
- firemné teambuildingy a iné firemné podujatia
- Multisport karta
- pitný režim a občerstvenie (káva, čaj, čerstvé ovocie)

Ak máte o uvedenú pozíciu záujem, môžete sa o ňu uchádzať skopírovaním tohto linku do svojho prehliadača:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

preferované FHI/FPM EU, FM/MFF UK, FIIT/FEI STU, iné..

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - SD, MM modul - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosti z oblasti aplikačných modulov SAP - SD, MM - ideálne kľúčový/á používateľ/ka
- znalosť odvetví – napr. utility (sieťové odvetvia), telekomunikácie, bankovníctvo, výroba je výhodou

- vysoké pracovné nasadenie
- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť
- tímová spolupráca
- ochota cestovať v rámci Slovenska aj zahraničia

- kancelárske aplikácie MS Office
- znalosť základov ľubovoľného programovacieho jazyka (ABAP/4, Java, C#, C++, PHP, VisualBasic ...) je výhodou (nie je podmienkou)
- základné znalosti UML a OO je výhodou
- znalosť Web technológií výhodou

V NTT DATA Business Solutions sme spoľahlivými sprievodcami digitálnou transformáciou. Pomáhame spoločnostiam všetkých veľkostí získať lepší prehľad vďaka sile dát a dosahovať lepších výsledkov vďaka službám a riešeniam v ekosystéme SAP - od aplikácií, cez infraštruktúru, bezpečnosť až po komunikáciu. Digitalizáciou s inováciami umožňujeme spoločnostiam rozvíjať plný potenciál. A to vďaka viac než 30 rokom skúseností a globálnemu tímu viac nez 12 000 IT expertov a expertiek. Vlastníme certifikáciu SAP Platinum Partner a sme držiteľom mnohých ocenení SAP Pinnacle Awards.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2985959  Dátum zverejnenia: 30.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac