Servisný technik mobilných zariadení a výpočtovej techniky (Junior / Senior) Námestovo

Itcomplet, s.r.o.

Miesto práce
Námestovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 000 - 1 600 EUR/mesiacodmeny za plnenie plánov + rôzne bonusy a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- hardvérové a softvérové opravy (výmena komponentov, diagnostika, aktualizovanie softwaru, zálohovanie , inštalovanie a nastavovanie)
- podieľanie sa na chode predajne - starostlivosť o predajňu,
- obsluha a komunikácia so zákazníkmi ( prijímanie zariadení na servis, komunikácia so zákazníkom, vybavovanie reklamácií)
- predaj a odborná pomoc pri výbere tovaru,
- prijímanie platieb (práca s pokladňou a hotovosťou),

- motivujúce finančné ohodnotenie ( záleží od Vašej zručnosti )
- práca v mladej dynamicky rastúcej spoločnosti
- kreatívnu, rozmanitú a odbornú prácu
- možnosť osobného a profesijného rastu
- odborné zaškolenie
- príjemné pracovné prostredie
- individuálne benefity podľa dohody

V prípade, že Vás ponuka zaujala, a radi by ste sa dostali k nám opíšte nám do mailu aké skúsenosti máte so servisom vymenovaných zariadení a čo všetko ste už robili.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme energetického a odvážneho človeka, so systematickým prístupom k práci a zvereným úlohám. Očakávame, že medzi Vaše vlastnosti patria:
- komunikatívnosť, samostatnosť, flexibilita, technická zručnosť
- schopnosť a ochota sa učiť novým veciam
- zákaznícka orientácia, schopnosť jednať s koncovým užívateľom - podmienka
- organizačné schopnosti, zodpovednosť,
- príjemné vystupovenie,
- schopnosť riešiť problémy,
- spoľahlivosť, 100% odvedená práca
- výborné komunikačné a schopnosti, obchodný duch
- záujem o dlhodobú spoluprácu
- výhodou: skúsenosť na obdobnej alebo rovnakej pozícii
- skúsenosti so servisom mobilných telefónov a tabletov
- POKROČILÁ znalosť softwérov v mobilných zariadeniach iOS, Android

Naša spoločnosť Itcomplet, s r.o. poskytuje od roku 2014 pozáručný servis produktov mobilných zariadení. Sme autorizovaným pozáručným servisom Apple v rámci programu IRP. Okrem servisu mobilných zariadení sa venujeme servisu notebookov, počítačov a tabletov. Našim cieľom je spokojný zákazník a neustála progresivita.

Viac o nás sa môžete dozvedieť: https://www.facebook.com/Itcompletsro/

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3657868  Dátum zverejnenia: 7.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac