Technický manažér (stavebníctvo).

ITB Development a.s.

Miesto práce
Mickiewiczova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
2 000 - 2 200 EUR/mesiacPlus pohyblivá zložka 1000,-€ za mesiac, podľa preukázaného plnenia ukazovateľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zastupovanie investora na stavbe voči generálnemu dodávateľovi stavby.
• Pôsobenie ako hlavná kontaktná osoba pre generálneho dodávateľa.
• Výber, riadenie a kontrolu výkonu technického dozoru.
• Kontrola dodržiavania projektovej dokumentácie, dohodnutého rozpočtu a
harmonogramu.
• Vykonávanie kontroly kvality stavebných prác, použitých materiálov a konštrukcií.
• Vykonávanie kontroly čerpania rozpočtov projektov podľa dohodnutých zmluvných
podmienok a skutočného stavu projektu.
• Posudzovanie oprávnenosti navyše fakturovaných položiek.
• Vykonávanie kontroly stavebného harmonogramu, upozorňuje investora na jeho
neplnenie zo strany zhotoviteľa.
• Zodpovedanie za zmenovú agendu, posudzuje požiadavky na zmeny technických
riešení, termínov, cien.
• Zodpovedanie za kontrolu dodržania podmienok stavebného povolenia, skúšok
zariadení, rozvodov, revíznych správ a STN
• Spoluprácu s autorským dozorom stavby.
• Zúčastnenie sa, spolu s projektovým manažérom, kontrolných dní.
• Účasť na preberaní diela, vypracovanie súpisu vád a dohodnutie postupu so
zhotoviteľom na ich odstránenie.
• Účasť na kolaudácii stavby, uplatňovanie prípadných reklamácií“
• Pomoc pri administrácii a nastavovaní stavebných SW ako napr. DALUX, Realpad a BIM
• Kontrola projektovej dokumentácie
• Kontrola činnosti TDI

Budú spresnené na pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Základy
Microsoft Office - Základy
Microsoft Project - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5/stavebníctvo

Počet rokov praxe

5

Hľadáte výzvu?
My vám ju vieme poskytnúť. Ste osobou, ktorú baví kontrolná činnosť a organizovanie vzájomnej spolupráce účastníkov stavby? Máte doteraz za sebou takúto prax? Ste osobnosť, pre ktorú je manažovanie, dosahovanie merateľných výsledkov, zdolávanie prekážok, veľa štúdia a náročná práca štandardom? Zvládate takúto prácu a komunikáciu asertívne, no bez zbytočných konfliktov? Teoretická a praktická znalosť procesu výstavby je vám známa? Ste samostatný, flexibilný a proaktívny?
Potom nás prosím kontaktujte mailom.

ITB Development, a.s.
ITB Development je jednou z popredných developerských spoločností, ktorá je známa najmä vďaka inovatívnemu prístupu. Bola založená v roku 2003, má slovenských majiteľov, ktorí zároveň vedú spoločnosť na dennej báze. ITB má za sebou množstvo zrealizovaných projektov a spokojných zákazníkov. Spoločnosť sa špecializuje na projekty, ktoré sa svojou koncepciou odlišujú od ostatnej ponuky na trhu. Do svojich projektov vnáša filozofiu harmónie projektu s jeho okolím, či už ide o zeleň, okolitú zástavbu a predovšetkým o prínos do života pre budúcich majiteľov ale aj celej komunity.
Súčasťou skupiny ITB je architektonické štúdio Architekti Šebo Lichý, ktoré je jedným zo základných pilierov výnimočnosti developerských projektov ITB Development.
Najznámejšie projekty :
• Rezidenčný komplex Čerešne, Dúbravka
• Rezidenčné domy Kolísky, Záhorská Bystrica
• Rezidenčné domy Gansberg, Koliba
• Rezidenčný dom Nový Háj, Petržalka
• Rezidenčný dom Sokolská Residence
• Rezidenčný dom MAMAPAPA, Dúbravka
• Business Garden Štefánikova
• Biznis centrum Wallenrod
• Stavebné pozemky Zlatá Zem Pezinok
• Obytná zóna Rusovský sad
• Rezidenčný dom Vista Residence

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4367105  Dátum zverejnenia: 27.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac