Logo ITALINOX Slovakia s.r.o.

Strategický a operatívny nákupca

ITALINOX Slovakia s.r.o.

Ulica Svornosti 100, Podunajské Biskupice, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
15.04.2024
1 300 - 1 600 EUR/mesiacmzda podľa skúseností a dosiahnutého vzdelania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Rozvoj a udržiavanie dlhodobých vzťahov s dodávateľmi na národnej aj medzinárodnej úrovni.

- Strategické plánovanie nákupných aktivít v súlade s firemnými cieľmi.

- Analýza trhu a optimalizácia nákupných procesov s cieľom minimalizovať náklady a maximalizovať hodnotu.

- Zodpovednosť za operatívny nákup a zaisťovanie plynulosti dodávok.

- Spolupráca s oddeleniami logistiky a obchodu za účelom zabezpečenia efektívnosti dodávateľského reťazca.

- Možnosť pracovať v dynamickom prostredí s modernými prístupmi.

- Kompetitívny plat a bonusy založené na výkonnosti.

- Flexibilný pracovný čas a možnosť čiastočnej práce z domu.

- Rozvojové a vzdelávacie programy pre osobný i profesionálny rast.

- Príležitosť pracovať na zaujímavých projektoch s medzinárodným dosahom.

-Káva na pracovisku.

-Bezproblémové parkovanie v areáli spoločnosti.

-Stravné kupóny v maximálnej zákonnej výške.

Spoločnosť ITALINOX Slovakia, s.r.o., je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť pôsobiaca na medzinárodnej úrovni na trhu s nerezovou oceľou hľadá do svojej pobočky v Bratislave kolegu alebo kolegyňu.
Inovácia, udržateľnosť a výnimočná starostlivosť o našich klientov sú jadrom našej filozofie. Teraz máte jedinečnú príležitosť stať sa kľúčovou súčasťou nášho nákupného tímu.
Ak vašou vášňou je táto oblasť a spĺňate uvedené požiadavky, neváhajte nám poslať váš životopis a motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske a ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Podnikový systém (ERP) - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

nákupu

Počet rokov praxe

3

- tímový a obchodnícky duch
- rýchlosť práce, zároveň precíznosť
- dobrá krátkodobá a dlhodobá pamäť
- odolnosť voči stresovým situáciám
- prirodzená inteligencia

-vyniká v rokovaniach, má silné komunikačné zručnosti a vie riešiť problémy

-je analytický, má strategické myslenie a je schopný pracovať samostatne aj ako súčasť tímu

Obchodná spoločnosť s hutníckym nerezovým materiálom

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4797791  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac