800 - 1 200 EUR Reagujte bez životopisu

IT administrátor junior

IT-TECH SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Podbiel
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Celková mzda (brutto)
800 - 1 200 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návrh technických riešení a služieb pre správny chod IT u zákazníkov
- riešenie technických problémov
- servisné zásahy
- inštalácia a konfigurácia SW a HW riešení
- údržba a administrácia dodanej techniky
- aktívna komunikácia so zákazníkmi a technické konzultácie
- tvorba dokumentácie k použitým riešeniam
- aktívne riešenie problematiky v oblasti bezbečnosti pri navrhovaní LAN sietí

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 800,- Euro/mesiac (finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta)*

- práca na diaľku
- flexibilná pracovná doba
- mobilný telefón
- notebook
- práca v mladom kolektíve
- možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu
- odmeny podľa výkonu práce
- prácu s modernými technológiami

Ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu zašlite nám prosím životopis aj so súhlasom so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania. Z dôvodu veľkého množstva životopisov, budeme odpovedať len na žiadosti postupujúce do užšieho výberu. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Administrácia UNIX/Linux - základy
Administrácia Windows serverov - základy
Administrácia LAN/WAN - pokročilý
Klient/server administrácia - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozitívny vzťah k IT
- samostatnosť, komunikatívnosť, spoľahlivosť
- ochota pracovať v tíme
- ochota vzdelávať sa
- ochota cestovať
- ochota prijímať zodpovednosť za svoju prácu

Firma sa zameriavame výlučne na správu IT technológií (outsourcing pre malé a stredné firmy), kde aktívne pôsobí už od roku 2008.
Snahou je zavádzať nové, vylepšené technológie. Komplexná starostlivosť o IT infraštruktúru v jej celom ponímani od konzultácii nákupov a potrieb HW, SW až po monitorovanie zariadení, kde sa hlavný dôraz kladie na funkčnosť a inováciu kancelárskej techniky, počítačových sietí, serverov a cloudov potrebných pre správny chod firmy a spokojnosti zákazníka.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Radová 453
02732 Zuberec

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrej Matys
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3792532   Dátum zverejnenia: 4.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 800,- Euro/mesiac (finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta)*