Administrative Assistant (Ref. č.: [email protected])

IT Real s.r.o.

Miesto práce
Bernolákova 14, Banská Bystrica
Termín nástupu
11.02.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
nástupný plat : 600€ (Netto) + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratívna podpora spoločnosti podnikajúcej v IT a stavebnej oblasti
komunikácia s odberateľmi a dodávateľmi
vedenie ekonomickej agendy
došlých vyšlích faktúr
pokladničných dokladov
komunikácia s ekonómkov
úhrady
vybavovanie e-mailovej agendy
správa nehnuteľností, komunikácia s nájomníkmi príprava a vyúčtovanie služieb
základné mzdové a personálne práce

Profesionálny kolektív
získanie praxe
možné nadštandardné finančné ohodnotenie
a mnoho iného...

Informácie o výberovom konaní

Si obchodník celou svojou dušou?
Vieš komunikovať s ľuďmi?
Chceš sa neustále vzdelávať a zdokonaľovať?
Máš v sebe dravosť po nových skúsenostiach?
Chceš si nadštandardne zarobiť?

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.2.2019 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - pokročilý
Fakturácia - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hospodárska korešpodencia a štylizácia firemných listov na pokročilej úrovni.

Banskobystrická spoločnosť IT Real s.r.o. vstúpila na slovenský realitný a developerský trh v roku 2010 s ambíciou uskutočňovať najmä projekty určené a prístupné pre širokú verejnosť. Veľmi dobre si uvedomujeme skutočnosť, že riešenie bytovej otázky v Banskej Bystrici v súčasnosti nie je jednoduché. Najmä pre ľudí, ktorí štartujú svoj samostatný život i pre mladé rodiny. Prioritou našej spoločnosti je maximálna kvalita, avšak pri snahe zachovať priaznivú cenu. Optimalizácia našich výsledkov zaručuje spokojnosť našich klientov. O to sa stará skúsený manažérsky a realizačný tím, ktorý pracuje s vedomím, že náš klient čaká spokojné bývanie v príjemnom prostredí, samozrejme za dobrú cenu. IT Real s.r.o. sa zaoberá najmä rezidenčným developerstvom a výstavbou bytových domov. Naše projekty od plánovania po realizáciu vnímame komplexne. Zodpovedne pristupujeme k vytipovaniu vhodnej lokality i k následnej výstavbe bytových komplexov. Našim klientom však ponúkame ešte viac. Pridanou hodnotou ku komfortu bývania v bytoch od nás je aj naša správcovská činnosť bytových domov a v rámci nej, aj poskytovanie jedných z najnižších cien energií na trhu.

Bernolákova 14/B
974 05 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Jozef Ulrich
Tel.: +421915966639
E-mail: poslať životopis
ID: 3574502   Dátum zverejnenia: 9.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupný plat : 600€ (Netto) + prémie